Dead Rising (2015) afişi

Dead Rising (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
118 dakika
KerseL Capcom firmasının ünlü oyunlarından birisi olan Dead Rising, Dead Rising Watchtower ismiyle sinemaya uyarlanan filmde,Chase Carter adındaki muhabir, ünlü olmak gibi kişisel amaçlarla, zombi saldırısı söylentileriyle çalkalanan East Mission, Oregon'a gitmeye karar verir. Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve East Mission'a girdikten kısa bir süre sonra bölgenin karantinaya alınmasına karar verilir. Tek başına ortada kalan genç muhabirimiz hayatta kalmaya çalışırken, virüs salgınının arkasındaki sır perdesini aralamak için mücadele etmeye başlar.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
Aşırı kanlı ve parçalı olmasını bekliyordum ama o yönden fos çıktı biraz. Makyaj yerine cgi daha ağır basmış. Hikaye zaten oyunun aynısı. Yalnız zombi saysısı az gibi geldi bana. Oyunda ki o müthiş toplu kıyımları maalesef filmde göremedim. Çekimde de FPS öne çıkmış. Güzel filmdi.
0
11 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Temposu yüksek , sürükleyici bir zombi filmiydi.
0
1 yıldan fazla önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Film Yüksek Beklenti İle İzlenmediği Takdirde Gayet Tatmin Ediyor Ve Güzel Vakit Geçirmenizi Sağlıyor
0
1 yıldan fazla önce
gangrel profil resmi
gangrel
Alışılmışın dışında bir zombi filmi ama oyuna aşina olanlar pek de yadırgamayacaktır. Oyunlardan esinlenerek çekilen filmler pek de bekleneni vermediği için bu filmde de beklentileri çok yüksek tutmamanızı tavsiye ederim. Yalnız işte zombi filmi, sürükleyici, vakit geçirmelik. Müzikleri de hoşuma gitti. Zaten diyorum hep benim için postapokaliptik olsun çamurdan olsun her türlü severim.
0
2 yıl önce

Dead Rising filmini beğenenler

Dead Rising filmini içeren raflar

Dead Rising filmi hakkında ilgi çekici içerikler