Ölüm Sessizligi (Dead Silence) (2007) afişi

Ölüm Sessizligi (2007)
Dead Silence

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Korkutan
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
89 dakika
pulpfiction1 Mütevazı çiftimiz evlerine bir gün hediye gibi gönderilen bir kukla (Billy) ile şaşkınlığa uğrar ancak fazla önemsemezler. Lakin evin hanımı garip bir şekilde ölü bulunur. İlk etapta kukladan şüphelenmek kimsenin aklına gelmez. Ancak olaylar ilerledikçe Jamie bunun eski kasabalarından gönderildiğini ve Mary Shaw isimli eski, efsanevi bir kadına ait kukla olduğunu öğrenir Tüm yaşamını kuklalara adamış olan Mary Shaw, ölünce de kuklaları ile beraber gömülmüştür. Ancak gömülen kuklaların arasında bulunamayan tek kukla Jamie'nin evine gönderilerek, ölümüne sebep olan kukladır. Mary Shaw mükemmel kuklayı yapmak peşinde geçirdiği bir ömür sonunda faili meçhul bir cinayete kurban gider ve son vasiyeti olarak oda bir kukla haline getirilir. Mary Shaw'ın ölümünden sonra, esrarengiz cinayetler başlamış olur. (Kaynak: Vikipedi)

Yorumlar

DuSToRM profil resmi
DuSToRM
James Wan filmi desem yeterli olur mu? Bu adam gerçekten korkutmayı biliyor. Ama bunu öyle bir ayarda yapıyor ki kendinizi olayın gizemine kaptırıyorsunuz ve sırf korkutmuş olmak için hikayenin sürükleyiciliğini sekteye uğratacak aksiyonlara girmiyor. Korkusu, gizemi, gerilimi ve şaşırtıcı finaliyle başarılı bir yapım. Bu türün meraklıları mutlaka izlemeli :)
2
12 gün önce
raziyeozenli profil resmi
raziyeozenli
çok güzel film.hikayesi ilgi çekici.çok beğendim.yönetmenden dolayı beklentim yüksekti,kesinlikle beklentimi karşıladı.korku severler mutlaka izleyin pişman olmazsınız.filmin çoğu sahnesinde yüzümü kapattıp parmaklarımın arasından izledim.şimdiden iyi seyirler :))
3
14 gün önce
Reyhunlu profil resmi
Reyhunlu
korkun%C3%A7 de%C4%9Fildi ama m%C3%BCzi%C4%9Fi g%C3%BCzeldi
0
1 ay önce
BOZO profil resmi
BOZO
Korku ve gerilim türünde efsane olmaya aday . Müziği de bir o kadar etkileyici...
5
5 ay önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
türünün en sağlam filmi..
2
1 yıl önce
Agarta profil resmi
Agarta
Kurgusu en sağlam korku filmlerinden biri
0
1 yıldan fazla önce
SuaY profil resmi
SuaY
Kimmiş kukla :D Tavsiye edilir çok beğendim.
1
2 yıl önce
KuledekiAdam profil resmi
KuledekiAdam
Senaryosu ile beni benden almış, korkuyu abartıdan uzak bir şekilde seyirciye aktarabilen ender filmlerden bana göre. Senaryosunda emeği geçenlerin hayalgücüne hayran kalmıştım doğrusu ilk izlediğimde.
2
2 yıldan fazla önce
furkandr profil resmi
furkandr
2. izlediğim korku filmiydi gerçekten çok hoşuma gitmişti
0
neredeyse 3 yıl önce
LEONN profil resmi
LEONN
Bir korku filminde olmazsa olmazı sestir. Bu filmde ses efektleri gayet hoşuma gitti. Korkmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0
neredeyse 3 yıl önce

Dead Silence filmini beğenenler

Dead Silence filmini izlemek isteyenler

Dead Silence filmini içeren raflar

Dead Silence filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön