Dedemin Fisi (2016)

Dedemin Fisi (2016)

Puan 5.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Komik, Aile Filmi
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
100 dakika
59
11
298
28
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Aile ile izlenebilecek orta halli bir komedi filmiydi.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Fena değildi. Ortalama bir Türk filmi olmuş. Oyuncuları küçük skeçlerde izlemeye alışkın olduğumuz için bir sinema filminde garipsiyor insan ister istemez.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Rumm profil fotoğrafı
Rumm
cipsleri mısırları alıp ailecek izlenebilecek türden keyifli bir film
error_outline
7 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Çok üst düzey olmasa da keyifli film. Ben gayet keyifle izledim. Özellikle ekibi sevenler için daha eğlenceli olacaktır sanırım.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Güldürmeye çalışıp güldürememek gibi bir sorunları var bu ekibin. Hepsi ayrı ayrı çok yetenekli olmalarına rağmen bekleneni vermiyor film. Bir tek Malatya ağızlarını sevdim, oturmuş çünkü. Güzeldi.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Kevlar profil fotoğrafı
Kevlar
Bu filmi yabancı sinema filmlerini göz ardı ederek Türk sineması içerisinde yorumlamak gerekiyor bence. Kardeşim benim vb her sene çıkan Türk filmlerine göre bakarsak gayet iyiydi, ilk yarısı sıkıcıydı ve olmamış espriler çoktu aslında, ama ikinci yarıda biraz toparlamışlar. Çok mu iyi? hayır. Çok mu komik? hayır. Ama yine de keyif alırsınız, oyuncuların 'güldür güldür' ekibi olması filmden beklentiyi çok artırmış olsa gerek ki çoğu kişi aradığını bulamamış, ama aslında tv şovunda ne denli başarılı oldularsa filmden beklentiyi o derece yükseltmişler ki bu onlara dezavantaj bir etki olarak dönmüş. Farklı bir şey yok, klasik Türk sineması, şaşırtmaz, ağlatmaz, biraz güldürür, keyifli vakit geçirtir. 6/10
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
haktant profil fotoğrafı
haktant
Kesinlikle zaman kaybı olarak değerlendiriyorum. Sinemada izledim, filmin size katabileceği hiçbir şey bulunmamaktadır. Şiddetle kaçınmanızı tavsiye ederim. Beğeni puanı 1/10.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
ENeMyPeAcE profil fotoğrafı
ENeMyPeAcE
Çok gülme garantisi ile lanse edilen showlarıyla bunu kanıtlayan ekip lakin film durağan ilk yarısı kötü ikinci yarıda biraz toparlamışlar..Yüksek beklenti içine girmeden izlenebilir 10/5.5
error_outline
neredeyse 8 yıl önce