Deiji (Dasy) (2006)

Deiji (2006)Dasy

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
110 dakika
34
3
98
23
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Kirli işler içinde de olsa gönül ferman dinlemez işte. Aşk birden çıkar. Sevginin en masum halini temsil eden 'papatya' gibidir o anda kalbi. Dramatik ve gizem dolu, heyecanlı bir aşk üçgeni.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Kore sinemasına giriş filmlerinden. Sonra "ne oluyoruz" demeden önceki ilk duraklardan. Yönetmenin, Hong Kong'un ünlü siması Andrew Lau olması da filmi iyi yapan detaylardan bana kalırsa.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Ne dram hissedebildim, ne aksiyonu ne de romantizmi. Youtube da Kore videoları olurdu, arkasına Türkçe acıklı, romantik bir müzik eklerlerdi ya,o kıvamda bir film olmuş. Müzikleri fena değildi ama yine de gidişata pek de bir etkisi olmadı. Aslında ben sulu gözümdür, bazı filmler bittiğine bir saate yakın ağladığımı bilirim. Bu defa öyle olmadı tabii.Aslinda genel olarak baktığımda beğenilmiş,puanları fena da değil. Ben göze sokulan duygulardan hoşlanmıyorum, daha ziyade doğallık ilgimi çekiyor. O yüzden puanım 6 'yı geçmez.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
90ların romantik-aksiyon filmi havasında ve konu olarak klişe biraz. İlk kısmını sevdim ama 2. ve 3. kısım sıktı beni açıkçası.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Bir suikastcinin aşk hikâyesi. Çok ama çok güzel duygusal bir yapımdı. Çok beğendim.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Mrs.Garfield profil fotoğrafı
Mrs.Garfield
bir korefan ve korecan olarak en güzel en duygusal en acıklı aşk filmi diyebilirim sonundaki şarkıyla birlikte gözyaşlarınızı tutmanız imkansız..
error_outline
9 yıldan fazla önce