Deja Vu (2006)

Deja Vu (2006)

Puan 8.3 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
126 dakika
1161
32
4342
530
Özet Fragman Beğenenler
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
İzlenebilecek harika bir aksiyon filmi.8.8
error_outline
kabasakal profil fotoğrafı
kabasakal
Korkunç kamera açıları diyalog sırasında girilen zoomlar ve yerli yersiz yerleştirilmiş müzikler pek hoşuma gitmedi. İkinci yarısından sonra kazandığı tempoyla izlenilebilir bir noktaya geldi film. Çerezlik tv filmi tadında. Zamanla ilgili olan filmlere duyduğum sempatiden dolayı keyif aldım ama bu kadar kişinin öve öve bitiremediği bir film olarak beklentilerimin altında kaldı.
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Her açıdan oldukça etkileyici ve güzel bir yapımdı. Kurgusu, akışı heyecan ve merakla izlemenizi sağlıyor. Hala izlemediyseniz mutlaka izleyin.
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Muhteşem bir kurguya ve aksiyona sahip harika bir yapım.
error_outline
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Yer yer sıksa da kendini merakla izletiyo paralel evren, solucan delikleri ilgisi olanların hoşuna gidebilecek bir film 8/10
error_outline
seda profil fotoğrafı
seda
adamlar kurguluyo arkadaş!
error_outline
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılabilir------> kendi içinde sonu hakkında spoiler verecek kadar cesur bir film. kurgusu senaryosu çok iyi. bilimselliği anlayabileceğimiz dilde ve akıcı, esprileri de yeterli düzeyde. ajan doug karakterinin mesleki zekasını ve cesaretini gösteriyor sonra zekasının sadece mesleki alanda olmadığını. paula patton filmin yıldızı. resmen yaşadıkları yüzünden okunuyordu. kötüsü iyi işlenmese de keskin bir kişiliği vardı. diğer yandan val kilmer başında bulunduğu programın ne olduğunu bilmeden yönetiyor gibi olmuş. bir sahnede ajan doug grup üyelerini dökünce o da merakla "sonra ne oluyor" diye soruyor. biliyor olması gerekirdi, saçma geldi. neyse her sahnesinde kendine bağlayan bir film. bir çok kez izlememe rağmen aynı tepkileri verebildiğim nadir filmlerden. izleyin pişman olmazsınız..
error_outline
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
Film hakkında ne söylesek biraz eksik kalır çılgınca bir film olmuş oyunculuklar senaryo her şey yerli yerindeydi ve film sizi psikolojik olarak içine hapsediyor ve aklınızda cevaplanmamış sorularka filmi müthiş bir finalle bitiriyosunuz..Sorgulamamak ne mümkün..
error_outline
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
çok etkilendim. Tüylerim diken diken oldu.
error_outline
mels profil fotoğrafı
mels
Çok iyi bir filmdi. Bittiğinde insanın aklında soru işaretleri uçuşmuyor. Ancak fazla sürprizli değil. Bir iki yer dışında hepsi tahmin edilebilir sahnelerdi. Tavsiye edilir. :)
error_outline
digigirl profil fotoğrafı
digigirl
Kurgu, oyunculuk vb hepsi tam ayarında ,tempo hiç düşmüyor,merak hep önplanda ,ne olacak şimdi deyip duruyoruz,şaşırtıcı işte bir aksiyon-bilimkurguda olması gereken bütün öğeler var.Tekrar tekrar izlenir
error_outline
EchoBravo profil fotoğrafı
EchoBravo
izlerken yerimde duramadım resmen. inanılmaz bir film. kesinlikle izlenmeli. beynim uçtu valla.
error_outline
EDITOR profil fotoğrafı
EDITOR
ANLATILMAK İSTENEN TAM ANLATILAMAMIŞ Yer yer karışık gittiği gibi öyle finalde de tam net bir izahat yok. Denzel Washington hatırına belki...
error_outline
bonibon8 profil fotoğrafı
bonibon8
inanılmaz güzeldi izlerken büyük keyif aldım Denzel Washington un olması da cabasıı.
error_outline