Delibal (2015)

Delibal (2015)

Puan 6.8 (11 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
117 dakika
115
20
478
22
phoebe profil resmi
phoebe
Bir aşk başlat biraz güzel anı sürprizler vs. Sonra çiftlerden biri hastalansın ya da ölsün veee al sana Türk filmi olsun. Dünyanın en güzel kokusu, evim sensin, bana adımı sor ve daha ismini yazamayacağım pek çok Türk filmiyle aynı işleyişe sahip. Sonunda bir video bırakışı bile dünyanın en güzel kokusu filmiyle aynı. Hep aynı şeyi defalarca izliyormuşum gibi. Zaten dram tarzımda değil, beğenmedim.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Mear profil resmi
Mear
Aşk acıtır sevgilim...
report_problem
1 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Saçma bir filmdir. Çok kopuk ilerleyip geçişleri hızlıdır. Evlilik, tanışma, hastalık aşırı hızlı ilerlemiştir. Leyla için izlense de güzel olmayan filmdir. Vakit varsa izleyin...
report_problem
1 yıldan fazla önce
olcaywtsn profil resmi
olcaywtsn
Bipoları gayet güzel aktarmış delibal.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
bukowski profil resmi
bukowski
gereksiz yere uzatılmış bir film.85 -90 dakika da anlatılaak hikayeyi gereksiz yan karakterler ile boğmuşlar.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Ayselturkoglu profil resmi
Ayselturkoglu
Açıkcası Türk filmlerine karşı her zaman ön yargı ile yaklaşıyorum. Fazla beklentiye girmeden izliyorum. Bu film de ön yargı ile yaklaştığım, zaman geçirmek için öylesine açtığım ve sürekli izlemeyi ertelediğim filmler arasındaydı. Filmin konusu pek ilgi çekici değil çünkü bilindik aşk filmi konusu. Aslında genel olarak romantik filmler pek dikkatimi çekmiyor ama bu film hoşuma gitti belki de beklentimi fazlasıyla düşük tutup izlediğim için olabilir. Aşırı derece kötü yorumlar gerektirecek bir film kesinlikle değildi.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Beğendim. Güzeldi. Çağatayın oynadığı karakter çok renkli ve enerjik bir karakterdi bu yüzden bazı hareketler başlarda yapmacık olduğu çok belli oluyordu , sonlara doğru toparladı. Leyla iyi iş çıkarmış. Genel olarak türk sinemasında ayrı bir yeri olabilecek bir yapım. Sonu güzeldi.
report_problem
3 yıldan fazla önce
sezgo profil resmi
sezgo
Aylar öncesinden gün sayarak beklediğim ve beklememin her saniyesine değen efsane bir film
report_problem
3 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
film hakkında o kadar kötü eleştiri yapılmış ki, hatta okuduğum yorumlarda resmen yerden yere vurmuşlar, o yüzden beklentim sıfırın altına düşmüştü, öyle ki izlemekten bile vazgeçmiştim. oysa şimdi keşke bu kadar beklemeseydim diyorum. nedir bu türk filmlerini bu kadar yerin dibine sokma merakı anlamıyorum, yerli filmleri kötülemek bi çeşit ego tatmini haline gelmiş. çağatayın oynadığı karakter çok tatlıydı, insanı mutlu eden, pozitif enerji veren bi kişilik. izlerken yeri geldi gülümsedim yeri geldi gözlerim doldu. bence oyunculuklar da gayet başarılıydı.
report_problem
3 yıldan fazla önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Sinemada tesadüf fragmanına denk gelmiştim ve ilgimi çekmişti. Mükemmel değil ama beklentimi de karşıladı hoş bir film. Güzel bir romantik dram örneği olmuş. Tek takıldığım nokta ya da birşey mi kaçırdım bilmiyorum belki ben kaçırdım o arayı ya da belki de onlar :D ama önemli bir detay değil sadece gözüme takıldı. Genel olarak izlenir hoş bir türk filmi. Çocuk da yakışıklı çocuk söylemeden geçmeyelim :D 7,5/10
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Vasat olacağını düşündüğüm ama sonunda ağlamaklı olduğum film. ^^
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Yesilelmyra profil resmi
Yesilelmyra
Çok uzatmaya gerek yok.Gerçekten güzeldi...
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
öncelikle filme yapılan kötü yorumlardan dolayı ön yargılı izledim filmi ama kırdı ön yargılarımı . yani ewet bazı yerler biraz wasat ama genele baktığında güzel bir türk filmi , yani aşk güzeldi doğaldı , oyunculuklar müzikler iyiydi , sırf türk filmi diye yermeyin şu filmleri ya , senaryo çalıntıymış , ya hu bi aşın şu lafı dünyada birbirine benzeyen milyon şey war , bunu sadece türkler yapmıyor yani , ayrıyeten aynısını yapmıyor senaryodan esinleniyor , ön yargısız sakin bi günde aşk-dram filmi izlemek isterseniz hemen izleyin ;)
report_problem
neredeyse 4 yıl önce