Cilgin Hirsiz 3 (Despicable Me 3) (2017)

Cilgin Hirsiz 3 (2017)
Despicable Me 3

Puan Like 7.2 / 20 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Animasyon, Çerezlik, Komik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
89 dakika
Arcadia Gru'yu tanıyorsunuz! Despicable Me filmlerinin baş kahramanı olan bu kel ve yetenekli kötü adamı en son bıraktığımızda iyilerin tarafındaydı. Büyük bir hata yapıp Balthazar'ı elinden kaçıran Gru için sıkıntılı günler başlayacak. İşinden kovulan ve aile hayatı da sallantıda olanan Gru'nun yardımına varlığından bile habersiz olduğu kardeşi Dru koşacak tabii tek bir şartla; suç dolu hayatına geri dönerse! Bakalım iki kardeş nasıl bir maceraya atılacaklar ve başlarına neler gelecek?

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Bu seri çok güzel gidiyor. önceki film kadar eğlenceliydi. Hem çocukların hem de bizim gibi içinde hala bir çocuk olanların keyifle izleyeceği bir devam filmi. 3D olarak da gayet başarılıydı. Elimdeki seri filmleri bitireyim dedim de ne güzel genelde beğenmediğim film çıkmadı gibi.Ayrıca demezsem olmaz. "Ya ra maz lık yappp tımmm" :)
10 ay önce
zirzop001 profil resmi
zirzop001
Minionlara karşı aşırı bir sevgi besliyorum :D
1 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Keyifli bir film olmuş. Diğer filmler bence biraz daha eğlenceliydi ama bu da oldukça güzel bir animasyon. Muhtemelen devamı da gelecek :) 7/10
1 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
80'ler ve 90'ları yarıştıran yapısı eğlendiriyor. HollyWood'u yok etmek isteyen bir kötü karakteri, işini geri almaya çalışan suçsuz ajanlar, ilk kez tanışan uyumsuz ortaklar, westernlerin vazgeçilmezi saloon kavgaları, elde edilmek istenen imkansız arkadaş; konuşan köpek, şempanze, uzaylı = unicorn, fantastik dünyanın gerçeklikle kesişmesi, aile etkisi gibi HollyWood klişeleri ile izlettiriyor buna zeka denir. Sinema dünyasının çeşitli dönemlerine götürürken aslında seyirciye nostaljiyi siz de seviyorsunuz kötü karakteri anlayın diyor. Ufak bir animasyon bile arınma sağlıyor. Nostalji düşkünü olmayı bir hastalık olarak yansıtmışlar evet. Büyüyememek olgun kararlar verememeyi de birlikte getiriyor. Çocukluktaki hayallere saplantı hayatımda gördüğüm etkileyici ve yaratıcı kötü karakter fikirlerinden biriydi. Geçmişe saplı kalma düşüncesi insanı melankoliye hüzünbazlığa ve bundan zevk almaya itiyor diyor. Farklı durumlarda İntikamı da birlikte getirir derken kötünün zararlı olan olduğunu söylüyor. Normalde kahramanlık, süper kahraman konulu hiçbir hikayeyi sevmem ancak MegaMind kadar yaratıcı bir filmle daha karşılaştığım için mutluyum. HollyWood'u kimse yok edemez düşüncenizi de alın.. (yaramazlık yaptım)
1 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Çizgisini bozmadan devam eden serilerden biri. İzlemek çok keyifliydi.
1 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Serinin diğer animeleri gibi bu da çok eğlenceliydi. Müzikleride ayrı bir güzeldi. Beğendim.
1 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
ikiz kardeşin birden ortaya çıkması fazlasıyla manidar. eski çizgisini bozmadan ilerliyor. aynı tadı verdiğini düşünüyorum
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Diğer animasyon filmleri gibi bu bölümüde güzel ve keyifliydi özellikle müzikleri müthişti. Ama biraz öncekilere göre konu dağınık kalmış, zorlama olmuş gibi geldi bana. Belki dördüncü film gelebilir.
neredeyse 2 yıl önce

Despicable Me 3 filmini beğenenler

Despicable Me 3 filmi hakkında ilgi çekici içerikler