Dhoom: 3 (Dhoom:3) (2013)

Dhoom: 3 (2013)Dhoom:3

Puan 6.7 / 10
Senin Puanın
Dil
Hintçe
Ülke
Hindistan
Süre
172 dakika
393
27
974
206
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Alışılagelmiş Hint filmlerinin dışında bir konusu var, insan merak edip izliyor. Sonu beklenildiği gibi bitmiyor ama güzel film, Amir abimiz yine döktürmüş. Sürprizli Hint filmlerinden
error_outline
5 yıldan fazla önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılabilir----->bmw ne motor yapmış be. hatrım kaldı ama bi uçurmadılar. filmin ortasına geldiğimde hiç bir abukluk beni şaşırtmamaya başladı. duygusal sahneleri vasat, aksiyon sahneleri abartı. çok fazla emek zayii. sert polis çok sert, cıvık polis çok cıvık. öncelikle iki ama bir' iz mantığıyla prestiji hatırlattı. sihir, olaylarıyla izleyiciyi şaşırtma ve suçluya haklı nedenler verme gibi özellikleri de. 2 buçuk saatlik filme göre eksik bırakılanlar gözüme battı durdu. bu kadar uzun film yapıyorsunuz anlatsanıza bankaları nasıl soydu. son sekansta sert polisimizin başrolün o köprüde olacağını nasıl bildi. hadi o bildi diğerleri neden bilmiyor. chicago' da hangi milletin suçlularının peşine düşülürse o milletten polis çağırılır mı? onca polis varken neden bütün aksiyona hintli arkadaşlar koşuyor. aa hintli bir suçluyu ancak hintli bir polis yakalar yani yakalayamasa da o kovalayabilir... o kadar çok kovalamacaya girip kaçtı ki polislerden, bence polisler de başrolün ameliyat olmuş kardeşleri. bunlar dördüzmüş :-) ben izlediğime sevinmedim diğer taraftan üzülmedimde. bardağın dolusuyla boşu aynımıydı neydi öyle bişi işte. aamir khan ı severim fakat bu filmde tek yönetmeni alkışkadım. sahneleri çok iyiydi.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
mrfaruk profil fotoğrafı
mrfaruk
aamir khan için izlenir onun dışında ilk iki film gibi kötü aslında ama aamir khan girince filme güzel olmuş
error_outline
7 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
bir film bu kadar mı güzel olur. Sirkin açılışındaki dans gösterisi aldı götürdü beni. Kadın oyuncu çok başarılı, danslarıyla büyüledi. 2 farklı rol de Aamir... Zayıf diye nitelendirilen kardeşin insancıl yönü, aşkı sevgisi büyüledi beni, çok çok tatlıydı. Filmin tek kusuru abartılı motor sahneleri oldu. motordan atlıyorlar gökyüzünden dövüşüyorlar sonra rahatça motorun arka koltuğuna tekrar oturuveriyorlar tam komediydi. Fakat danslar müzik ve Aamir Khan ın oyunculuğu müthiş müthiş müthişti!!!!!!
error_outline
7 yıldan fazla önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Abartılı olması normal hem bir kurgu hem de sirk teması mevcut. Ben filmi çok beğendim, hatta bayıldım. Şaşırtmaları ve özellikle oyunculukları çok samimiydi. Sonunda da epey üzüldüm tabii. Müzikler keyifliydi, hareketli güzel bir görüntü çıkarmışlar ortaya. ^^


Spoilere tıklıyorum olmuyor o yüzden uyarıyı kendim yapacağım.------ SPOİLERRRR----

''Bizler Tanrı'nın insanlarıyız. Bizi kim yıkabilir ki?
Binlerce umut güneşinin altında çelik gibi bir iradeyle
korkusuz adımlarla. Biz bugün ortaya çıkıyoruz kendi kaderimizi yazmak için.''
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
Poker profil fotoğrafı
Poker
Ne kadar etiket kısmında aksiyon yazsa da bilim kurgu bu. Demek istediğimi izleyenler anlar. Klasik bir Hint filmi. Abartılı, bir anda enteresan şekilde şarkı söyleyip dans eden adamların olduğu bir film. Her şeye rağmen zevkli ve eğlenceli bir film. Ve bence tek sıkıntısı aksiyonun yükseldiği anda filmin bir anda saçma sapan yerlere kayması. Fikir güzel ama senaryo fantastik. O yüzden puanım 10/7.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
lambayapufde profil fotoğrafı
lambayapufde
bu kadar abartılı bır senaryo gormedım ben. adam bır ılah olmadı
error_outline
8 yıldan fazla önce
Mrs.Garfield profil fotoğrafı
Mrs.Garfield
amir khan diyorum başka bişe demiyorumm mükkemmeldii :D
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
Ph.Dogan profil fotoğrafı
Ph.Dogan
Başlangıçtaki iki Bombay polisinin "aşırı" saçma aksiyon sahneleri dışında çok iyiydi. Aamir Khan farkı ;)
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
pakize profil fotoğrafı
pakize
faworimmmmmm
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
bsrszr profil fotoğrafı
bsrszr
Tuhaf şekilde müziklerini sayıkladığım film.. danslar harikaydı. Aksiyonlar ise bollywood klasiği denilecek kadar uzun süren sahnelerden ibaret..
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
hyperion42 profil fotoğrafı
hyperion42
Oyunculuk değil ama konu mükemmel
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
Astronom profil fotoğrafı
Astronom
yine hint müzik ve danslarıyla filmi şişirmişler. türk sinemasında dalga geçtiğimiz abartılı sahnelerin babası bu filmde var . bunu eleştirmeden olmazdı. konu olarak yine aamir khan farkı var . gerçi can alıcı kısım başka bir filmde de var ama filmin ismini verip izleyenler için spoiler vermek istemiyorum. ben o can alıcı kısımdaki olayı başka filmde de gördüğüm için fark ettim ve şaşırmadım. tüm eleştirilerime rağmen kendini izlettiren bir film. aamir khan sonuçta, ne kadar eleştirsem de bu adam işini biliyor. izleyin izlettirin pişman olmazsınız.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Filmin başında Hindistanda geçen dövüş kavga sahnelerine oha çüşş dedirteçek cinstendi.Amerikada geçen motor sahneleride abartılıydı bence.2 saat 50 dakikalık süresiyle serinin en uzun filmiydi.İzlenebilir bir film.4. film gelirmi bilinmez ama bu gidişle çekerler herhalde
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
BuseY. profil fotoğrafı
BuseY.
Dhoom 1 ve 2'yi beğenmemiştim ama 3 gerçekten iyiydi. Zaten iyi olacağını tahmin de ediyordum. Filmin müzikleri ve dansları çok iyiydi. Aksiyon sahneleri yine abartılmıştı ama yine de heyecanla izledim. Ayrıca şaşırtıcı bir kurgu olmuş. Kısacası ben beğendim.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce