Çilgin Ihtiyar (Dirty Grandpa) (2016) afişi

Çilgin Ihtiyar (2016)
Dirty Grandpa

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
102 dakika
anlberber "Evlilik arifesindeki Jason ve eski asker emeklisi büyükbabası Dick, bahar tatili için soluğu Florida'da alır! Damat olmak üzereyken Jason'ı zorlu sınavlar beklemektedir. Eğlenceli komedi filminin yönetmenliğini Dan Mazer üstlenirken, senaryo John Phillips'e ait. Filmin oyuncu kadrosunda ise Zac Efron, Robert De Niro ve Zoey Deutch başrollerde."

Yorumlar

phoeniks profil resmi
phoeniks
açıkçası izledğim için zamanımı harcadığıma çok üzüldüğüm pişman olduğum bir film.saçma sapan gereksiz sahnelerln olduğu ve robert de niro gibi bir efsaneye hiç mi hiç yakışmayan saçma sapan bir film. emeğe yazık.
1 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Klasik konunun işlendiği güzel bir komedi filmi olmuş. İki sevdiğim oyuncununda bir arada olmasıda cabası. Ben beğendim. Görüş farklılıkları illaki olucaktır çünkü herkese hitap etmiyor.
1 yıldan fazla önce
MehmetYurdakul profil resmi
MehmetYurdakul
robert de niro ne ettin sen :-)
1 yıldan fazla önce
MehmetYurdakul profil resmi
MehmetYurdakul
ortadoğuda katillik yapmış saçma sapan bir amerikan ihtiyarı ile , amerikan gençlik rüyası ve bomboş gerçek olmayan saçmalıkları empoze etmeye çalışan saçma sapan bir film ..
1 yıldan fazla önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Standart amerikan cinsellik ve uyuşturucu komedisi üzerine kurulu empoze filmi. Çöp
1 yıldan fazla önce
Artemisia profil resmi
Artemisia
Çok fazla küfür var, üstelik bu küfürlerin çoğu komik olsun diye bile değil, yani amaçsız ve bazen rahatsız edici boyutta küfürler. De Niro'nun en kötü filmi diyebilirim rahatça, belki de sırf o kızla öpüşmek için oynamıştır. Altyazı çevirmeni arkadaş da sıkıntıdan mı yoksa nedendir bilmem altyazılara çok fazla kendi yorumunu katmış, ki bana göre orjinalliği bozması açısından hoş değil.
1 yıldan fazla önce
Sapphira profil resmi
Sapphira
sapsaçmasalak bi film izlemek isterseniz o film bu film
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
açıkçası tam bir hayal kırıklığıydı bu film gerçekten çok wasattı , iyi oyuncular filmi kurtarmıyor ...
1 yıldan fazla önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Robert De Niro En Sevdiğim Oyunculardan Biri Ama Ona Yakışmayan Bir Film Bazı Yıldız Oyuncular Belli Bir Yaştan Sonra Sadece Para İçin Oynuyor İnşallah De Niro Onlardan Biri Olmaz Gelelim Filme Bu Filme Yakın Zamandan Verebileceğimiz En İyi Örnek Ajan Filmi Güzel Sevilen Oyunculardan Kurulu Kadro Bel Altı İgrenç Vasat Film Altyazı Filmden Daha Komikti Bir Efsane Bu Filmlerle Hatırlanmamalı 4/10
1 yıldan fazla önce
mhtpackgz profil resmi
mhtpackgz
Şöyle işte robert de niro'nun yaşlarına gelince metot oyunculuktan da sıyrılınca artık emekli olmayı düşünüp ama bir yandan da oynamayı bırakmak istemeyince karşınıza böyle bir film çıkıyor.Film anlamında çok bir şey beklemeyin baştan aşağı bel altı zaten bilirsiniz böyle ana fikrin pek önemsenmediği komedi filmlerini.Arkadaşlarınızla sıkılmışsınızdır ya da izleyecek film bulamamışsınızdır o zaman izlenir.Fakat de niro'dan bu filmde oyunculuk adına çok bir şey beklemeyin.Gerçek de niro'yu istiyorsanız eskilere gidin
1 yıldan fazla önce
dilarayazar profil resmi
dilarayazar
Hayatımda gördüğüm en samimi altyazı çevirisine (uyarlaması desek daha doğru olur) sahip film. Robert De Niro "Bülent ersoy yükselememiş çünkü önünü kesmişler" dedikten sonra bende ipin ucu koptu zaten :D
1 yıldan fazla önce
Showtime profil resmi
Showtime
Bazı sahnelerde çeviri yapan arkadaş sahnesinde kahkahalara boğuldum. Eğlenceli bir filmdi...
1 yıldan fazla önce
vapaamies profil resmi
vapaamies
De Niro'nun izlediğim en edepsiz filmi :D Adam hala yılmamış
neredeyse 2 yıl önce
mence profil resmi
mence
Robert De Niro yine döktürmüş :D
neredeyse 2 yıl önce

Dirty Grandpa filmini beğenenler

Dirty Grandpa filmi hakkında ilgi çekici içerikler