Kirli Tatli Seyler (Dirty Pretty Things) (2002)

Kirli Tatli Seyler (2002)Dirty Pretty Things

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi, Karanlık
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
97 dakika
14
2
62
43
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
En az savaş anı kadar, savaş sonrasının da sancılı, buhranlı bir süreç olduğunu gösteren dramatik bir film. İllegal yoldan barınmaya, hayatlarını bir şekilde idame ettirmeye çalışan bu zavallı mültecilerin yerine koyveriyorsunuz birden kendinizi. Acı ve düşündürücü.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Dönen bütün pisliklerin içinde temiz ve dürüst kalmaya çalışan bir adam ve çaresiz bir kız. Değişik bir film. Başroldeki kız (Audrey) güya Türk ama hiçbir şekilde benzetememişler. Rolünü güzel oynadı ama asla bir Türk değildi. ^^ Filmin herkese hitap edeceğini sanmıyorum biraz boğucu bir havası var, dönüp ikinci kez izlemem. Dönen bütün pisliklerin içinde temiz ve dürüst kalmaya çalışan bir adam ve çaresiz bir kız. Değişik bir film. Başroldeki kız (Audrey) güya Türk ama hiçbir şekilde benzetememişler. Rolünü güzel oynadı ama asla bir Türk değildi. ^^ Filmin herkese hitap edeceğini sanmıyorum biraz boğucu bir havası var, dönüp ikinci kez izlemem.
error_outline
7 yıldan fazla önce
neway profil fotoğrafı
neway
Aydrey'i Türk olarak izlemek inanılmaz derece hoşuma gitti, aksan için epeyce çalıştığını duydum bence gayet başarılı olmuş. Filmi beğenerek izledim, benzeri olayların gerçekte yaşandığını bilerek izlenince daha anlamlı geliyor.
error_outline
9 yıldan fazla önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
cok yuzeysel ilerlemis olmasina ragmen guzel bir film..Audrey Tautou'yu bir turk olarak gormek hosuma gitti...SENAY..
error_outline
9 yıldan fazla önce