Gündüz nöbeti (Dnevnoy dozor) (2006) afişi

Gündüz nöbeti (2006)
Dnevnoy dozor

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Rusya
Süresi
132 dakika
PrestijMeselesi Sadece bir şey barış ve Armageddon arasında dayanabilecek; ışığın ve karanlığın ordularını kontrol altında tutan Gündüz Nöbetinin olağanüstü ajanları... Kıdemli gündüz nöbeti memurunun oğlu karanlık tarafa doğru saf değiştirince, hayal gücünün ötesindeki kuvvetler serbest kalır ve dünyanın kaderi ince bir dengede asılı kalır...ALINTIDIR

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

digigirl profil resmi
digigirl
ilk çıktığı zamanlar izlemişim,uzun zaman olmuş ama hatırımda kalanlar;bazen bir film ilginç olmak adına yorar da yorar,ilk amaç ilginç-orijinal olmaktır ama gerisini koyverir ,eee amaç buysa hakikaten ilginç bir film ama o da tatmin etmemişti o zaman.Sanırım tekrar izlemem lazım!
0
2 yıl önce
neway profil resmi
neway
Filmi anlamak için zaman zaman epeyce efor sarf ettim ama yine de oturmamış boşluklar var. Aslında çıkış noktası hoşuma gitti, ak-kişi kara-kişi olarak ayrılan insanların arasındaki antlaşma ve dünya barışı sağlanmış. buraya kadar her şey güzel. ama açıklayamadıkları çok fazla konu vardı. Eppey baktım, acaba ikinci film de bir kısmı iğlk filmde mi açıklanıyordu diye ama öyle bir durum da yok. Yani ilk film. Ne diyebilirim bilemiyorum.
0
3 yıldan fazla önce

Dnevnoy dozor filmini beğenenler

Dnevnoy dozor filmini içeren raflar

Dnevnoy dozor filmi hakkında ilgi çekici içerikler