Død snø (Dead Snow) (2009) afişi

Død snø (2009)
Dead Snow

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Norveç
Süresi
91 dakika
cinemarty Bir grup tıp öğrencisi tatillerini arkadaşlarının dağ evinde geçirmek için yola çıkarlar. Daha sonra tanıştıkları bir adam, içinde bulundukları bölgenin zamanında Nazi terörüne şahit olduğunu söyler. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Albay Herzog’un liderliğinde Rusya ile İngiltere arasındaki iletişimi kesmek için Norveç Dağları’na gelen Nazi askerler bölgede yarattıkları vahşetin ardından halkın üstün çabalarıyla öldürülmüşlerdir. Sıradan bir tatil hayalindeki genç öğrencilerin ölen Nazilerle karşılaşması ve hayatlarının kabusa dönmesi an meselesidir.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Kafa dağıtmak için izlenebilecek zombi filmlerinden. Bütçesi düşük ama detaylara çok takılmazsanız eğlenceli bir film olmuş.
1
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Farklı bir İskandinav filmi. Çok çok etkilenmedim ama hoş bir film olmuş.Vakit öldürmelik izlenebilir filmlerden.
2
1 yıldan fazla önce
deryacengiz profil resmi
deryacengiz
Norveçliler paragöz nazi zombilerin olduğu bir komedi yaparsa, elbette ortalamanın üstünde bir film ortaya çıkar. Shaun of The Dead'in yanına yaklaşamasada özellikle sonlara doğru epey eğlendim.
1
2 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
zombi filmlerinin raconunu altüst eden (bknz:spoiler); buna rağmen konu ve gidişat bakımından klişe olmaktan sıyrılamayan çerezlik. çekildiği lokasyonun doğal güzelliklerini güzel müzik eşliğinde klip tadında sergilemesi ile kara listenin ucundan döndü.
0
neredeyse 3 yıl önce

Død snø filmini beğenenler

Død snø filmini içeren raflar

Død snø filmi hakkında ilgi çekici içerikler