Köstebek (Donnie Brasco) (1997)

Köstebek (1997)
Donnie Brasco

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
127 dakika
gkhn. Ünlü oyuncu Johnny Depp, filmde FBI ajanı Joe Pistone'u canlandırıyor. Pistone, ailesini ve tüm geçmişini geride bırakmak pahasına çok büyük ve köklü bir mafya ailesine girerek FBI için ajanlık yapmaya soyunuyor filmde. 1970'li yıllarda geçen öykü, FBI'ın o yıllarda büyük fırtına koparan bir operasyonundan esinlenerek yazılmış. Yaşlı ve deneyimli bir mafya babası olan Lefty rolünde ünlü aktör Al Pacino var. Lefty karakteri film boyunca kendisini Donnie Brasco olarak tanıtan Joe Pistone'a 'göz kulak' oluyor. Aralarında kurulan dostluk, daha sonra Pistone'un büyük bir çelişki yaşamasına neden oluyor... Bu camiada iyi adamlar da olduğunu görüyor, ancak mesleğini de icra etmek zorunda kalıyor.

Yorumlar

PROMSE profil resmi
PROMSE
Çok farklı bir Al Pacino çok kaliteli bir film
neredeyse 2 yıl önce
colorful profil resmi
colorful
çok iyi bir Al Pacino performansı izledim..
neredeyse 3 yıl önce
zeftodeath profil resmi
zeftodeath
bu tarz filmleri sevmiyorum o nedenle yarıda kapattım. yarı bile değildi, hani o deep'in çizmeleri çıkartmadığı ve elemanların garsonu dövdüğü sahne. yine de merak edip sonunu açtım. adam ölüme giderken bile 'joe için olduğu için mutluyum' diyor. ve joe'nin yaptığına bak. vicdanlı bir insanımdır ben o yüzden iyi ki izlememişim.
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Al Pacino filmlerinde artık bunu söylemekten sıkıldım ama yine mükemmel bir oyunculuk sergilemiş. Depp de ondan geri kalmamış. Filmde tempo çok fazla yükselmese de sıkıcı hale gelmeden akıyor ve kendisini izlettiriyor. Güzel kurgulanmış güzel bir polisiye film 8/10
3 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
SENARYO MÜKEMMEL, OYUNCULUKLAR HARİKA Yaşanmış bir hikaye deniyor..?? ne kadarı doğru bilinmez. Ama film müthiş. Klasik mafya filmlerinden farklı derim...ve kesinlikle izleyin.
neredeyse 4 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
polisiye mafya filmlerine ilgisi olanlar kaçırmasın
4 yıldan fazla önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
Bence Jack Sparrow ' dan sonra Johnny Depp ' in hayat verdiği en iyi karakter Donnie Brasco . Al Pacino alışık olduğumuz mafya babası rolünden bu filmde sıyrılıyor . Eskimemesi gereken bir film .
4 yıldan fazla önce
umrant profil resmi
umrant
Son sahnesini unutamam...İzlenilesi bir depp pacino ortaklığı...
4 yıldan fazla önce

Donnie Brasco filmini beğenenler

Donnie Brasco filmini içeren raflar

Donnie Brasco filmi hakkında ilgi çekici içerikler