Doktor No (Dr. No) (1962) afişi

Doktor No (1962)
Dr. No

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
110 dakika
starch Jamaika'da Doktor No hakkında araştırma yapan bir İngiliz ajanı öldürülür. Araştırma dosyasıysa kayıplara karışır. Bunun üzerine İngiliz Gizli Servisi'nin en gözde ajanı James Bond göreve çağırılır.Öldürülen ajan, Amerikan uzay araçlarının neden garip şekilde kaybolduğunu ve bununla bağlantısı olan Doktor No'yu araştırmakta olduğu için Bond dosyayı devralarak Jamaika'ya gelir. Jamaika'da kendisine yardımcı olan CIA ajanı Felix, ipuçlarının Doktor No'nun sahip olduğu bir adaya kadar gittiğini bildirir Bond'a.Doktor No'nun korkunç planlarını kısa sürede öğrenen Bond, onun zekasını küçümsedikleri için dünyadan intikam almak isteyen Doktor'u engellemek için tüm tekniklerini kullanacaktır.

Yorumlar

SNOWSXYZ profil resmi
SNOWSXYZ
zamanının en iyilerinden . keyifliydi izlemesi.
2
1 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
ilk filmde dönemi düşünerek beklediğim gibi aksiyon olmayacağını sıkılacağımı düşünüyordum ama yanılmışım gayet keyifle ilgiyle izledim, arabalar çok güzeldi bayıldım, bir de bond daha yakışıklı biri olaymış iyiymiş bir an önce yeni bond lara geçmek dileğiylee:)
1
1 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Zamanı hesaba katarsak gayet başarılı bir film. Sürükleyici bir konusu var. Karakter zaten zamanla efsane oluyor :) Ben serinin ilk filmini sevdim. Umarım diğer filmler de daha güzeldir.
4
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bond serisinin ilk filmi. Açıkcası pek bi beklentiyle izlememiştim ama film tahminimden çok daha iyi ve keyifli çıktı. Sean Connery ise çok başarılı.
7
1 yıldan fazla önce
KerseL profil resmi
KerseL
Bond efsanesinin başladığı film olan Dr. No, o zamanın imkanlarına göre oldukça başarılı , keyifle izlenen bi yapım.Elbette ki Sean Connery'nin muhteşem performansının da filmin başarısına etkisi oldukça fazla.
10
1 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch profil resmi
starch
007 James Bond serisinin ilk filmi. O günün şartlarına göre epeyce başarılı..
5
neredeyse 3 yıl önce

Dr. No filmini beğenenler

Dr. No filmini izlemek isteyenler

Dr. No filmini içeren raflar

Dr. No filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön