Dünyanin En Güzel Kokusu (2016)

Dünyanin En Güzel Kokusu (2016)

Puan 5.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gerçekçi, Absürt
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
81 dakika
38
6
148
35
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Ortalama türk filmlerinin bir tık üstündedir. Ülkemizde o kadar çok film çekiliyor ki en azından bu filmin hakkını yemeyelim. Bütçesinin karşılığını alması gereken yapım. Onun dışında sonu itibariyle Delibal, video & mesaj olaylarıyla p.s i love you, ana karakterler bakımındansa Issız Adam karışımı bir şey olmuş. Çiftlerin uyumuna takınılmış ama yine de ortamala üstünde bir uyum olmuş ayrıca filmde bol bol edebiyata ve şiire gönderme yapmaları hoşuma gitti. Sinema değil, televizyon filmidir. Delibal ve Issız Adam'ı izleyen herkes izleyebilir.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Ne yalan söyleyeyim ''AĞLATTI'' ... Çok çok hoşşş
error_outline
5 yıldan fazla önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Ya sanki böyle güneşi kucaklıyormuşsunuz gibi. Çok çok çok sevdim ya. Spoiler vermemek için ne hissettiğimi söylemeyecem. Ama tavsiye ederim. Daha çok şey yazmak istiyorum ama çok yorum yaparak da filmin ruhunu bozmak istemiyorum. Seyredin ve hissedin ??
error_outline
5 yıldan fazla önce
bukowski profil fotoğrafı
bukowski
on dakikadan fazla dayanamadım.bir varmış bir yokmuş on basar bu filme.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Baya ağlayarak bitirdiğim bir film oldu. Bu tarz konular hep bize keder zerk ediyor be. Tuba Ünsal'ı normalde pek sevmem ama burada pek sevimli. :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
öncelikle uzun zamandır izlediğim romantik-dram tarzı iyi filmlerden biriydi özellikle bu yıl yaşadığımız fiyaskolardan sonra gerek konusuyla gerek oyunculukla gerek kurgusuyla çok ayrı çok iyi bir yapımdı bazı sahneler bazı kısımlar biraz daha fazla özen istiyordu tabi ama yine de bence izlenmesi gereken güzel bir film müziği de çok başarılı :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
vapaamies profil fotoğrafı
vapaamies
"Aşk Tesadüfleri Sever" tarzı romantik dram türü bir yapım arıyorsanız, içerisinde de biraz güldürü olsun diyorsanız film tam size göre diyebilirim. Özellikle Rıza Kocaoğlu'nun başarılı oyunculuğu, Tuba Ünsal'ın desteğiyle filmi izlettirir derecede güzel olmuş.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
dai profil fotoğrafı
dai
flashback
error_outline
neredeyse 7 yıl önce