Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (Son of the Man Who Saves the World) (2006)

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (2006)Son of the Man Who Saves the World

Puan 2.6 (5 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Komik, Aile Filmi
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
110 dakika
9
154
439
2
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bu da böyle bi devam filmi işte :D
report_problem
3 yıldan fazla önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
insan devamını yapmaya utanır ..bunlar yapmışlar :)
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ya hani ilk filmi destandı böyle mükemmeldi de kalktılar yıllar sonra bir de ikincisini yaptılar .. yahu şu film sadece zaman kaybı , zaman hırsızı ...
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Yıl 2055... Dünyayı Kurtaran Adam'a yenilen Uga (Burak Sergen), intikamını almak için dünyaya gelir ve bir zamanlar onu alt eden adamın oğlu Zaldabar'ı (Mehmet Ali Erbil) kaçırır. Uga, Zaldabar'ın bir ikiz kardeşi olduğunu bilmemektedir.

Dünyayı Kurtaran Adam (Cüneyt Arkın) da kaçırılan oğlunun ardından uzaya çıkmış, yollara düşmüş, uzayın derinliklerinde kaybolmuştur.

Aradan yıllar geçer, bu arada uzaya giden ilk Türk Gökmen (Burak Hakkı) uzayda kaybolmuştur ve ondan haber alınamamaktadır. Dünyada kalan ve astronot olarak yetiştirilen Dünyayı Kurtaran Adam'ın diğer oğlu Kartal (Mehmet Ali Erbil) Gökmen'i bulmak için görvlendirilir ve onu bulmak için uzaya gider.

Gökmen'i arayan Kartal, uzun aramalardan sonra tesadüfen Lunatika adlı gezegende babası Dünyayı Kurtaran Adam'ı ve Gökmen'i bulur.Gökmen ve arkadaşları bu gezegende saklanmaktadır.

Lunatika denen gezegende hem uzayda kaybolmuş olan Gökmen'i hem de babası Dünyayı Kurtaran Adam'ı bulan Kartal'ı sıra dışı olaylar ve maceralar beklemektedir.

Kötü ve acımasız bir uzaylı olan Uga tarafından kaçırılan ve kötü bir adam olarak yetiştirilen Zaldabar ile dünyada kalan ve astronot olarak yetiştirilen ikiz kardeşi Kartal uzayda karşılaşacaktır.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce