Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (2006) afişi

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (2006)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Komik, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
110 dakika

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bu da böyle bi devam filmi işte :D
1
1 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
insan devamını yapmaya utanır ..bunlar yapmışlar :)
0
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ya hani ilk filmi destandı böyle mükemmeldi de kalktılar yıllar sonra bir de ikincisini yaptılar .. yahu şu film sadece zaman kaybı , zaman hırsızı ...
1
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Yıl 2055... Dünyayı Kurtaran Adam'a yenilen Uga (Burak Sergen), intikamını almak için dünyaya gelir ve bir zamanlar onu alt eden adamın oğlu Zaldabar'ı (Mehmet Ali Erbil) kaçırır. Uga, Zaldabar'ın bir ikiz kardeşi olduğunu bilmemektedir.

Dünyayı Kurtaran Adam (Cüneyt Arkın) da kaçırılan oğlunun ardından uzaya çıkmış, yollara düşmüş, uzayın derinliklerinde kaybolmuştur.

Aradan yıllar geçer, bu arada uzaya giden ilk Türk Gökmen (Burak Hakkı) uzayda kaybolmuştur ve ondan haber alınamamaktadır. Dünyada kalan ve astronot olarak yetiştirilen Dünyayı Kurtaran Adam'ın diğer oğlu Kartal (Mehmet Ali Erbil) Gökmen'i bulmak için görvlendirilir ve onu bulmak için uzaya gider.

Gökmen'i arayan Kartal, uzun aramalardan sonra tesadüfen Lunatika adlı gezegende babası Dünyayı Kurtaran Adam'ı ve Gökmen'i bulur.Gökmen ve arkadaşları bu gezegende saklanmaktadır.

Lunatika denen gezegende hem uzayda kaybolmuş olan Gökmen'i hem de babası Dünyayı Kurtaran Adam'ı bulan Kartal'ı sıra dışı olaylar ve maceralar beklemektedir.

Kötü ve acımasız bir uzaylı olan Uga tarafından kaçırılan ve kötü bir adam olarak yetiştirilen Zaldabar ile dünyada kalan ve astronot olarak yetiştirilen ikiz kardeşi Kartal uzayda karşılaşacaktır.
1
3 yıldan fazla önce

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filmini beğenenler

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filmi hakkında ilgi çekici içerikler