Kartal göz (Eagle Eye) (2008) afişi

Kartal göz (2008)
Eagle Eye

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
118 dakika
cinemarty Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir. Michelle Monaghan filmde, teröristler tarafından kapana kıstırılıp suikast düzenlemeye hazırlanan bir terör hücresine katılmaya zorlanınca Shia LaBeouf'un oynadığı karakter ile isteksizce ittifak yapmak zorunda kalan bir bekar anneyi oynadı.

Yorumlar

mtufan profil resmi
mtufan
shia labeouf yine hareketli bir oyun çıkarmış. genelde koşmalı sahneleri olduğunda hep önden gidip bekleyen konumunda.bu da bana işine önem verdiğini ve gerçekten çalıştığını düşündürüyor. beğendiğim bir oyuncunun beğendiğim bir diğer performansı. filmde her karakter hakkını vermiş. ama duygu geçişleri jerry ve rachel karakterlerine hastı. bence gayette başarılıydılar. bir kaç kez izlenebilecek düzeyde bir yapım. heyecanı izleyiciyi diri tutuyor ve odaklanmasını sağlıyor. verdiği mesajlarda iyi ve anlaşılır düzeyde. gyotin operasyonu çok anlatılmıyor fakat aria nın bombalı bir saldırıya dönüştürüp oradaki sivilleri de öldürmek istemesini aşırı buldum. filmin etkin noktalarından biri bunu insanlardan öğrenmiş olmasıydı. sivilleri umursamayan aria nın rol modeli yok etmek istediği politikacılardı. onlarda sivilleri umursamadı. sivil olmakta zor :))) neyse bence filmi izleyin, pişman olmazsınız
4
4 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Hükümet izleme programlarını çok iyi özetlemiş film. Bu filmi izleyenler yok artık abartı demişlerdi. 3 sene sonra snowdenin açıkladığı belgelere göre filmde gösterilen sadece buzdağının görünen kısmıymış.
1
neredeyse 2 yıl önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
Treni raydan çıkarmakmı , treni bir ördeğe bile çevirebilir :)
2
neredeyse 3 yıl önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
person of interest dizisinin son bölümlerinin biri bu filme çok benziyordu. Bir nevi distopya filmi dyebiliriz bu film için.
0
3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir.
0
3 yıldan fazla önce

Eagle Eye filmini beğenenler

Eagle Eye filmi hakkında ilgi çekici içerikler