Kartal göz (Eagle Eye) (2008)

Kartal göz (2008)Eagle Eye

Puan 7.1 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Almanya
Süre
118 dakika
201
6
1000
97
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Shia LaBeouf ve Michelle Monaghan yan yana gelirse nasıl bir film olur, sorusunun cevabı. Çok iyi. Muhteşem bir aksiyon.
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Çok hareketli güzel bir aksiyon filmi. Biri bizi gözetliyor :)
error_outline
tugced profil fotoğrafı
tugced
Oldukça hareketliydi ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini anlamıyorsunuz Person of interest dizisine benziyor bi takım detaylar,önerilebilir.
error_outline
oxshn profil fotoğrafı
oxshn
Bi tık birşeyler eksik filmde lakin güncel yaşamımızı nasıl kontrol edebileceklerini iyi aktarmışlar. Herşeyin bi gözü var artık. Hadi geçmiş olsun. :))
error_outline
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
shia labeouf yine hareketli bir oyun çıkarmış. genelde koşmalı sahneleri olduğunda hep önden gidip bekleyen konumunda.bu da bana işine önem verdiğini ve gerçekten çalıştığını düşündürüyor. beğendiğim bir oyuncunun beğendiğim bir diğer performansı. filmde her karakter hakkını vermiş. ama duygu geçişleri jerry ve rachel karakterlerine hastı. bence gayette başarılıydılar. bir kaç kez izlenebilecek düzeyde bir yapım. heyecanı izleyiciyi diri tutuyor ve odaklanmasını sağlıyor. verdiği mesajlarda iyi ve anlaşılır düzeyde. gyotin operasyonu çok anlatılmıyor fakat aria nın bombalı bir saldırıya dönüştürüp oradaki sivilleri de öldürmek istemesini aşırı buldum. filmin etkin noktalarından biri bunu insanlardan öğrenmiş olmasıydı. sivilleri umursamayan aria nın rol modeli yok etmek istediği politikacılardı. onlarda sivilleri umursamadı. sivil olmakta zor :))) neyse bence filmi izleyin, pişman olmazsınız
error_outline
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Hükümet izleme programlarını çok iyi özetlemiş film. Bu filmi izleyenler yok artık abartı demişlerdi. 3 sene sonra snowdenin açıkladığı belgelere göre filmde gösterilen sadece buzdağının görünen kısmıymış.
error_outline
Geotitan profil fotoğrafı
Geotitan
Treni raydan çıkarmakmı , treni bir ördeğe bile çevirebilir :)
error_outline
TabuttaRovasata profil fotoğrafı
TabuttaRovasata
person of interest dizisinin son bölümlerinin biri bu filme çok benziyordu. Bir nevi distopya filmi dyebiliriz bu film için.
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir.
error_outline