Kartal göz (Eagle Eye) (2008)

Kartal göz (2008)Eagle Eye

Puan 6.8 (12 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
118 dakika
196
6
986
97
tugced profil resmi
tugced
Oldukça hareketliydi ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini anlamıyorsunuz Person of interest dizisine benziyor bi takım detaylar,önerilebilir.
report_problem
2 yıldan fazla önce
olcaywtsn profil resmi
olcaywtsn
Bi tık birşeyler eksik filmde lakin güncel yaşamımızı nasıl kontrol edebileceklerini iyi aktarmışlar. Herşeyin bi gözü var artık. Hadi geçmiş olsun. :))
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
mtufan profil resmi
mtufan
shia labeouf yine hareketli bir oyun çıkarmış. genelde koşmalı sahneleri olduğunda hep önden gidip bekleyen konumunda.bu da bana işine önem verdiğini ve gerçekten çalıştığını düşündürüyor. beğendiğim bir oyuncunun beğendiğim bir diğer performansı. filmde her karakter hakkını vermiş. ama duygu geçişleri jerry ve rachel karakterlerine hastı. bence gayette başarılıydılar. bir kaç kez izlenebilecek düzeyde bir yapım. heyecanı izleyiciyi diri tutuyor ve odaklanmasını sağlıyor. verdiği mesajlarda iyi ve anlaşılır düzeyde. gyotin operasyonu çok anlatılmıyor fakat aria nın bombalı bir saldırıya dönüştürüp oradaki sivilleri de öldürmek istemesini aşırı buldum. filmin etkin noktalarından biri bunu insanlardan öğrenmiş olmasıydı. sivilleri umursamayan aria nın rol modeli yok etmek istediği politikacılardı. onlarda sivilleri umursamadı. sivil olmakta zor :))) neyse bence filmi izleyin, pişman olmazsınız
report_problem
3 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Hükümet izleme programlarını çok iyi özetlemiş film. Bu filmi izleyenler yok artık abartı demişlerdi. 3 sene sonra snowdenin açıkladığı belgelere göre filmde gösterilen sadece buzdağının görünen kısmıymış.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
Treni raydan çıkarmakmı , treni bir ördeğe bile çevirebilir :)
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
person of interest dizisinin son bölümlerinin biri bu filme çok benziyordu. Bir nevi distopya filmi dyebiliriz bu film için.
report_problem
6 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir.
report_problem
6 yıldan fazla önce