Kartal göz (Eagle Eye) (2008) afişi

Kartal göz (2008)
Eagle Eye

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
118 dakika
cinemarty Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir. Michelle Monaghan filmde, teröristler tarafından kapana kıstırılıp suikast düzenlemeye hazırlanan bir terör hücresine katılmaya zorlanınca Shia LaBeouf'un oynadığı karakter ile isteksizce ittifak yapmak zorunda kalan bir bekar anneyi oynadı.

Yorumlar

melihkk1 profil resmi
melihkk1
Hükümet izleme programlarını çok iyi özetlemiş film. Bu filmi izleyenler yok artık abartı demişlerdi. 3 sene sonra snowdenin açıkladığı belgelere göre filmde gösterilen sadece buzdağının görünen kısmıymış.
0
1 yıldan fazla önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
Treni raydan çıkarmakmı , treni bir ördeğe bile çevirebilir :)
1
2 yıldan fazla önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
person of interest dizisinin son bölümlerinin biri bu filme çok benziyordu. Bir nevi distopya filmi dyebiliriz bu film için.
0
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir.
0
3 yıl önce

Eagle Eye filmini beğenenler

Eagle Eye filmini izlemek isteyenler

Eagle Eye filmini içeren raflar

Eagle Eye filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön