Ek Villain (The Villain) (2014) afişi

Ek Villain (2014)
The Villain

Etiketler Romantik, Dram, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
129 dakika

madama profil resmi
madama
tam sevgiliyle izlemelik muhteşem oyunculuklarla süslenmiş nefes kesen aksiyon sahneleri ve çok farklı olmadığı halde hemen kendini kabul ettiren aşk hikayesi ile iki tarafı da etkileyecek ve sadece bollywood severlerin beğeneceği değil bu tarz seven herkesin beğeneceğini düşündüğüm ve başka sitelerden de kullanıcılardan çok olumlu yorumlar almış çok güzel bir film not: bol "ve"li bir tavsiye yorumudur hepsini okumanıza gerek yok biraz duygu patlaması yaşadım sadece :)
2
10 ay önce
Rumm profil resmi
Rumm
"Karanlık, karanlıkta son bulmaz. Sadece aydınlık onu yok edebilir. Nefret, nefreti yok edemez. Sadece aşk onu yok edebilir." harika şarkıları ve kusursuz oluşturulmuş kurgusuna shradda kapoor'un sıcak oyunculuğu da eklenince harika bir yapım çıkmış ortaya. Macera, romantik, dram, gerilim, gizem.. her zevke hitab eden bir film hala izlemediyseniz daha fazla beklemeyin derim..
2
12 ay önce
Oznurr profil resmi
Oznurr
''Karanlık karanlığı kovamaz. Bunu sadece aydınlık yapabilir. Nefret nefreti sökemez. Bunu sadece sevgi yapabilir. Korkudan yatağının altına saklanmış o 8 yaşındaki çocuk hala orada. Sadece birinin ona elini uzatması gerek. Birinin yardımı gerek. Birinin onu karanlıktan çıkarıp ışığa sürmesi gerek. Başka birinin acısını paylaşmadan kendi acılarımızdan kurtulamayız. '' ETKİLEYEN,AĞLATAN,SARSAN hikaye. Etkileyen şarkıları ve müthiş bir senaryoya sahip, izlemeyip unutulmayı haketmeyen bir film.


1
1 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Hint filmlerini zaten çok seviyorum ama Ek Villain bambaşka. Çok beğenerek tekrar tekrar izlediğim sempatik ama sonu yaralı bir film. :/
0
neredeyse 2 yıl önce
bsrszr profil resmi
bsrszr
Başrol oyuncuları ve bir iki müziği hariç hiç bişeyi beğenmediğim film :)
0
2 yıldan fazla önce

Ek Villain filmini beğenenler

Ek Villain filmini izlemek isteyenler

Ek Villain filmini içeren raflar

Ek Villain filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön