Ek Villain (2014)

Ek Villain (2014)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Dram, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
129 dakika
Ricky.McFloyd Sevgilisi Aisha bir seri katilin son kurbanı olduğunda, Guru intikam peşindeyken iyi ve kötü arasındaki çizgiyi bulanıklaşır. Aashiqui 2 filminin yönetmeni Mohit Suri'den Shraddha Kapoor'ın da katkılarıyla harika bir seyirlik ve dinletilik daha..

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Bunun bir adet Hint film versiyonu var. Ek Villain isminde 2014 yapımı bir film. Karısının huysuzluğundan delirmiş bir kötü adam filmidir. Evimizde her zaman bulunan bir adet yıldız tornavida ile nasıl bir film yapılabilir, bunu bize göstermeye çalışmışlar. Kötülerin içinde iyi kalmış bir Guru abimizle hayatını iyiliklere adamız Aisha'nın tornavida adamdan sonra yaşanan travmaları konu alır. Bolca flashback vardır. Cumartesi gündüz kuşağı filmidir.
26 gün önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Güzel bir Hint filmi. Hem romantizmi hem de komedisi abartılmadan güzelce verilmiş. Üstelik biraz aksiyon ve gerilim de mevcut. Hint filmi sevenler için daha da keyifli gelecektir eminim :)
1 yıldan fazla önce
madama profil resmi
madama
tam sevgiliyle izlemelik muhteşem oyunculuklarla süslenmiş nefes kesen aksiyon sahneleri ve çok farklı olmadığı halde hemen kendini kabul ettiren aşk hikayesi ile iki tarafı da etkileyecek ve sadece bollywood severlerin beğeneceği değil bu tarz seven herkesin beğeneceğini düşündüğüm ve başka sitelerden de kullanıcılardan çok olumlu yorumlar almış çok güzel bir film not: bol "ve"li bir tavsiye yorumudur hepsini okumanıza gerek yok biraz duygu patlaması yaşadım sadece :)
3 yıl önce
Rumm profil resmi
Rumm
"Karanlık, karanlıkta son bulmaz. Sadece aydınlık onu yok edebilir. Nefret, nefreti yok edemez. Sadece aşk onu yok edebilir." harika şarkıları ve kusursuz oluşturulmuş kurgusuna shradda kapoor'un sıcak oyunculuğu da eklenince harika bir yapım çıkmış ortaya. Macera, romantik, dram, gerilim, gizem.. her zevke hitab eden bir film hala izlemediyseniz daha fazla beklemeyin derim..
3 yıldan fazla önce
Oznurr profil resmi
Oznurr
''Karanlık karanlığı kovamaz. Bunu sadece aydınlık yapabilir. Nefret nefreti sökemez. Bunu sadece sevgi yapabilir. Korkudan yatağının altına saklanmış o 8 yaşındaki çocuk hala orada. Sadece birinin ona elini uzatması gerek. Birinin yardımı gerek. Birinin onu karanlıktan çıkarıp ışığa sürmesi gerek. Başka birinin acısını paylaşmadan kendi acılarımızdan kurtulamayız. '' ETKİLEYEN,AĞLATAN,SARSAN hikaye. Etkileyen şarkıları ve müthiş bir senaryoya sahip, izlemeyip unutulmayı haketmeyen bir film.


3 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Hint filmlerini zaten çok seviyorum ama Ek Villain bambaşka. Çok beğenerek tekrar tekrar izlediğim sempatik ama sonu yaralı bir film. :/
4 yıl önce
bsrszr profil resmi
bsrszr
Başrol oyuncuları ve bir iki müziği hariç hiç bişeyi beğenmediğim film :)
4 yıldan fazla önce

Ek Villain filmini beğenenler

Ek Villain filmi hakkında ilgi çekici içerikler