Ceset (El cuerpo) (2012)

Ceset (2012)El cuerpo

Puan 8.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Gerilim, Sanat Eseri
Yönetmen
Dil
İspanyolca
Ülke
İspanya
Süre
112 dakika
287
7
593
213
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Filmi kurtaran yalnızca finaliydi. Aşırı amatörce çekimler ve oyunculuklar güzel olacak bir filmi vasata düşürmüş. Özellikle de yorumlardaki övgülerle yükselen beklentimin 10/2 sini karşıladı yalnızca. Bence benzeri çok daha iyileri varken izlemeye değmez
error_outline
3 ay önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Bu gibi yapımlarda ters köşe yapacağım diye olayları o kadar absürt bir şekilde bağlamış ki belli bir süre sonra sıkıyor. O yüzde bilemedim. Kötü değil ama mükemmelde değil.
error_outline
9 ay önce
melihkaya profil fotoğrafı
melihkaya
Hiç tahmin etmeyeceğiniz biri çıkıyor vs vs ama bence yönetmen ters köşe yapacağım diyip olayların gelişimi ile ilgili hiç ipucu vermeyerek işin biraz basitine kaçmış artı olarak hikayede de bazı mantık hataları olduğunu düşünüyorum.
Böyle bir film yapıyorsanız işiniz gerçekten zor seyircinin kafasında hiç soru işareti kalmaması gerekiyor çünkü karşınızda sorgulatan bir yapım var. Benim kafamda bazı soru işaretleri kalsada kendi türünde göre gayet başarılı bir yapım olduğunu söylemeliyim hakkını teslim etmek gerekiyor.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Arwen132 profil fotoğrafı
Arwen132
güzel kurgu
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
tik tak ... .. . Çok sağlam film ... Mutlaka izlenmeli...
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
BlaCkMyTh profil fotoğrafı
BlaCkMyTh
İzlediğini unutup, aralarda ''lan ben sanki izledim bu filmi yaa'' deyip, bir türlü hatırlayamayıp, heyecanla ikinci kez izliyorsan eğer... Bu film olmuş demektir lljdlhdfhdfh
error_outline
4 yıldan fazla önce
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Bu akşam ikinci kez izledim, daha önce beğenip yorum yapmayı es geçmişim. Neyse, benim ayıbım. Filmin kurgusu müthiş, o kadar sağlam bir atmosferi var ki 2 saatlik filmde bir an olsun tempo düşmüyor, bu açıdan bile takdiri hakediyorken finale doğru yaptığı birkaç plot twist ile şaşırmayı sevenlere görsel şölen sunuyor. 2010 kore yapımı No Mercy (Yongseoneun Eupda) filminden epey esinlenilmiş olduğunu düşünsem de ondan daha kaliteli bir yapım olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Emin olun, finale kadar hiçbir şey tahmin edemeyeceksiniz. :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Sen kendini ne sandın ben seni böyle affallatırım der gibi bitti ya film.. "Hayda ben bunu tahmin edememiştim" (plot twist) tarzı filmlerin sağlam bir örneği. Kesinlikle muhteşem..
error_outline
4 yıldan fazla önce
emre1910 profil fotoğrafı
emre1910
Muhteşem böyle ters köşe filmlere bayılıyorum
error_outline
4 yıldan fazla önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
Hiç ummadığın bi son, en sevdiğiiim :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
mels profil fotoğrafı
mels
Harika bir filmdi son 10 dakikaya kadar farklı teorilerim vardı ancak hiç ummadığım bir sonla bitti mutlaka izlenmeli
error_outline
5 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Tekrar tekrar izlenebilecek ,herkese tavsiye edilebilecek muazzam bir film :) İNTİKAM temalı filmleri çok severim hele bi de işin içine böyle esrarengiz olaylar ,suç olayları falan girince harika olmuş ...Yalnız spoiler vericem :D eleman o kağıtları o malum yere attıktan sonra nasıl ağzına kattı ya yeminle içim dışıma çıktı ...Iyyyk :D
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Yorum olarak sonu bu film gibiydi yok şu film gibiydi yazanları anlamıyorum. Güya spoiler da vermiyorlar. Muhteşem bir film izledim ama sürekli yazılan filmleri düşünerek olayları tahmin etmeye çalıştım teşekkürler gerçekten. Neyse kısaca film gerçekten çok iyiydi uzun zamandır böyle bir film de izlememiştim merakla ve keyifle izledim.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
10 numara film ? ??????
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Sisyphos. profil fotoğrafı
Sisyphos.
tek beğenmeyen benim galiba. şaşırtacağız diye ıkınmışlar, meh.
error_outline
6 yıldan fazla önce