Emma. (2020)

Emma. (2020)

Puan 6.6 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
124 dakika
4
2
29
25
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Ne yazık ki duyguları izleyiciye geçiremeyen bir film olmuş. Kadro, mekan, kostüm ne de çekim bile bunu kurtaramamış. Period filmlerini yeniden çekme işini gerçekten iyi bilen yapmalı. O güzelim roman heba olmuş.
error_outline
6 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Başlarda sıkıldım ama sonrası güzel gitti. Kitabını okumadığım ne kadar iyi yansıtılmıştır bilemedim ama renkler, oyuncular, uyum güzeldi.
error_outline
7 ay önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Genel anlamda çok durağan, çok sıkıcı bir filmdi ama ilginç bir şekilde buna rağmen kendini de izlettirdi. bunun dönemi çok iyi aktarması dan ve kostümler ile mekanın güzelliğiyle bütünleşmesinden kaynaklandığını düşünüyorum ama zaten tüm bu etkiler olmasa çekilir değildi.
error_outline
8 ay önce
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Enteresan bi filmdi. Filmin ilk yarısında sıkıldım açıkçası, kapatsam mı diye çok düşündüm. İkinci yarıda da bi kaç sahne yüreğimi titretmeyi başardı ama ben çok daha fazlasını bekliyodum, malum Jane Austen romanından uyarlama olduğu için. Sinematografi, renkler, elbiseler şahaneydi ki onlar olmasa film gerçekten çok kötü olabilirdi. Onlar kurtarmış filmi. 2009 yapımlı dizisinin daha iyi olduğu söyleniyor, onu da izlemeyi düşünüyorum. Bir de kitabını bulduğum gibi okurum. Bakalım Jane Austen mi böyle yazmış yoksa yönetmen mi konuyu yanlış ele almış.
error_outline
1 yıldan fazla önce