En man som heter Ove (A Man Called Ove) (2015) afişi

En man som heter Ove (2015)
A Man Called Ove

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.5 / 13 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik
Yönetmen
Ülke
İsveç
Süresi
116 dakika
starch 59 yaşında Ove bir kaç yıl önce, kat mülkiyeti dernek başkanıyken yöneticiler tarafından devrilir ama Ove bunu hiç kafasına takmaz ve hayatına devam eder. Hamile olan Parvaneh ve ailesi karşılarındaki eve taşınırlar ve Parvaneh kazara Ove’un bahçesindeki posta kutusunun üzerine düşünce aralarında beklenmeyen bir arkadaşlık başlayacaktır.

Yorumlar

kukuleta8 profil resmi
kukuleta8
Bir filme kolay kolay muazzam demem ama bu film muazzam aynı anda hem güldürüp hem ağlatan filmleri seviyorum ondan olabilir. #spoiler# dram dedik ama karısının kanser olmasıyla ilgili dramatizasyon yapmamışlar bu ayrıca hoşuma gitti olayı verip geçmişler yani #spoiler# teşekkürler isveç sineması çok yaşa huysuz ve tatlı adam Ove!
3
3 ay önce
Oktay221B profil resmi
Oktay221B
zaman içinde değişmeyen, sınırları olan ve bunlar için kendince makul anlaşılabilir sebepleri bulunan bir insan ve çevresiyle olan ilişkisi
0
5 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Küçücük bir sitede ya da mahallede kocaman yürekli Ove adında bir adam varmış... Kuralları olması onu sert, aksi, kalpsiz, paranoyakmış gibi göstersede yaşadıkları kalbinin içtenliğini, sevgisini ne de güzel ele vermiş. Ove adındaki bu adamı mutlaka izleyin..
9
5 ay önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
Up animasyon filme çook benziyor onu sevenler bunu da kesinlikle sever harikaydı
4
5 ay önce
starch profil resmi
starch
Son günlerde rastladığım en güzel hikaye. Mahallenizden (olması gereken) biri gibi Ove, Çok doğal, samimi, gülümseten, aynı zamanda göz yaşartan bir film. İzlemeyen pişman olur.
10
5 ay önce
Vervain profil resmi
Vervain
Ben film hakkında neler yazabileceğimi düşündüm ama belki yanlış birşey yazar, seyredebilecek birini filmden soğuturum diye korktum. Oysa amacım tam tersi kesinlikle. Lütfen Ove'ye bir şans verin ve tanışın onunla...Teşekkürler Peris iyi ki Ove'yle tanışmama yardım etmişsin... İzleyeceklere iyi seyirler.
8
7 ay önce
Peris profil resmi
Peris
Ove yolda görseniz nefret edeceğiniz bir karakter. Paranoyaklık derecesinde kuralcı. Ancak biraz sabredip, tanıyınca hemen kanınız kaynıyor.
Zaman geçirmek için tesadüfen izlediğim ama beklentilerimin ötesinde kendisine hayran bırakan bir yapım oldu. İçten, dokunaklı; bazen ağlatan, bazen güldüren...
7
7 ay önce

En man som heter Ove filmini beğenenler

En man som heter Ove filmini izlemek isteyenler

En man som heter Ove filmini içeren raflar

En man som heter Ove filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön