Hayata Rövesata Çeken Adam (En man som heter Ove) (2015)

Hayata Rövesata Çeken Adam (2015)En man som heter Ove

Puan 7.9 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Komik
Yönetmen
Dil
İsveçce
Ülke
İsveç
Süre
116 dakika
98
0
164
70
ysnurs profil fotoğrafı
ysnurs
izlenesi. <3
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Ecemkayaa profil fotoğrafı
Ecemkayaa
tüylerimi diken diken eden sıcacık bir dram filmi. after life'ı hatırlattı ?
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Tepeden tırnağa her ayrıntısıyla mükemmel sımsıcak bir film . Yani o kadar keyifli ki Kuzey Avrupa sinemasını sevmeyenleri bile kendine bağlar net ?
error_outline
3 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
İntiharın eşiğinde olan huysuz bir ihtiyarın hayat hikayesi. İyi ki izlemişim dediğim filmlerden oldu. Yer yer güldüren yer yer duygulandıran içten ve sımsıcak bir yapım. Durgun bir anlatıma sahip olmasına rağmen içinize işliyor. Bayıldım. Şiddetle tavsiye ediyorum. 8.5/10
error_outline
3 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Çok sıcak ve çok keyifli bir film. Yer yer güldürüp yer yer duygulandırıyor. Belki bir tık süresi daha az olabilirdi onun dışında çok beğendim. Kesinlikle izleyin.. 8/10
error_outline
5 yıldan fazla önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Ailece izleyebileceğiniz sımsıcak bir film. Ove ve komşularını sevmemek elde değil. Bence her mahalleye bir Ove lazım ben çok haklı buldum kendisini
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Şu kadar sevilsek yeter.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Ağlamıycam dedim dedim ama insanı zorla ağlatıyorsunuz arkadaş. Sen kendini 2 saat tut tut sonra bir sahne gelsin nolduğunu anlamadan ağlamaya başla. İnsanın yüreğine dokunan bir film gerçekten. O kadar sıcak, o kadar hoş ki.. Oyunculuklar desen başka güzel, müzikler desen başka güzel, film boyunca hissedilen tonla duyguyu tarif bile edemiyorum. İsveç sinemasıyla güzel bir tanışma oldu benim açımdan. Bence mutlaka ama mutlaka izleyin :) (Dipnot: Kedi severler için ağır tahrik içerir..)
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
çok çook özel bir film arıyordum. buldum sanırım...
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
SuaY profil fotoğrafı
SuaY
Kuzenim "mutlaka izle aynı senin gibi huysuz bir adam Ove" dediği için listeme aldım . Sadece huysuz değilsin Ove gibi harikasın demek de istedin sanırım ;) eyvallah :D Bütün yorumlar harika. Sımsıcak bir film. İzleyin.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Bir filme kolay kolay muazzam demem ama bu film muazzam aynı anda hem güldürüp hem ağlatan filmleri seviyorum ondan olabilir. #spoiler# dram dedik ama karısının kanser olmasıyla ilgili dramatizasyon yapmamışlar bu ayrıca hoşuma gitti olayı verip geçmişler yani #spoiler# teşekkürler isveç sineması çok yaşa huysuz ve tatlı adam Ove!
error_outline
6 yıldan fazla önce
Oktay221B profil fotoğrafı
Oktay221B
zaman içinde değişmeyen, sınırları olan ve bunlar için kendince makul anlaşılabilir sebepleri bulunan bir insan ve çevresiyle olan ilişkisi
error_outline
6 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Küçücük bir sitede ya da mahallede kocaman yürekli Ove adında bir adam varmış... Kuralları olması onu sert, aksi, kalpsiz, paranoyakmış gibi göstersede yaşadıkları kalbinin içtenliğini, sevgisini ne de güzel ele vermiş. Ove adındaki bu adamı mutlaka izleyin..
error_outline
6 yıldan fazla önce
hezarfen profil fotoğrafı
hezarfen
Up animasyon filme çook benziyor onu sevenler bunu da kesinlikle sever harikaydı
error_outline
6 yıldan fazla önce
starch profil fotoğrafı
starch
Son günlerde rastladığım en güzel hikaye. Mahallenizden (olması gereken) biri gibi Ove, Çok doğal, samimi, gülümseten, aynı zamanda göz yaşartan bir film. İzlemeyen pişman olur.
error_outline
6 yıldan fazla önce