Uzay Oyunlari (Ender's Game) (2013)

Uzay Oyunlari (2013)Ender's Game

Puan 7.0 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
114 dakika
249
34
983
224
olcaywtsn profil fotoğrafı
olcaywtsn
oğlumun adını ender koyucam karar verdim :D
error_outline
2 yıldan fazla önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
Beklentimi aşan bir film olmuş. Fazlasıyla beğendiğim birden fazla izlediğim. Korkunun bazı insanları Nasıl baskı altına aldığını ve diğer insanları kendi korkularıyla manipüle ettiklerini anlatan bir film olmuş. Neyseki geçte olsa kahraman kendini gösterir bir atar bir gider ki bana göre sapına kadar haklı. Tavsiye ederim
error_outline
5 yıldan fazla önce
mels profil fotoğrafı
mels
Beni çok etkilediğini söyleyemem sadece mezuniyet savaşı bölümü şaşırttı diyebilirim. Onun haricinde orta dereceli bir bilimkurgu filmi. Görseller ve oyunculuklar gayet güzel edici olsa da sanki bir şeyler havada kalmış gibiydi. Ayrıca kitap uyarlaması olduğundan devamı gelecekmiş. Büyük beklentilere girmeden izlenebilecek filmlerden.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Bilmiyorum belki beklentilerim çok düşük olmasındn ben beğendim filmi. Bilimkurguya tam anlamıyla doyuruyor. Efektler ve oyuncuların performansları filmi sevmemin en büyük nedenleri. Devamının geleceğini umut ediyorum ve bekliyorum.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
Beklentilerim çok üzerinde çıkan şaşırtıcı bir filmdi. Belirli bir noktaya kadar çocuk filmi olarak algıladım ama finalde ters köşeye yatırdı. Çok beğendim.Devamını gelmesi harika olurdu. Ne yazıkki gözden kaçmış, gişede fena çuvallamış. Fırsat olursa roman serisinden devam edicem...
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
CANERAHMET profil fotoğrafı
CANERAHMET
zaman geçsin diye izlenebilir fena değil
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Belki genç çocuklar için ve ya hafif daha büyükler için güzel gelebilir fakat ben pek beğenmedim.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Poker profil fotoğrafı
Poker
senaryo bakımından çok iyi bir film.fakat ilerleyiş bakımından gerçekten boktan.filmi sevmemin sebebi ise (belki yaşım daha küçük olduğundandır) filmin içindeymiş gibi hissettim.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce