Tatli bela (Erin Brockovich) (2000)

Tatli bela (2000)
Erin Brockovich

Puan Like 8.4 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi, Biyografi, Dram
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
131 dakika
berrn profil resmi
berrn
Julia.. sen gördüğüm en zarif detaysın <3
30 gün önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Hem annelik ve hayata tek başına direnmekle alakalı harika bir film hem de kendisi dışında başka insanların iyiliği için de mücadele edilebileceğini gösteren müthiş bir biyografi olmuş. Julia cidden çok tatlıydı bu filmde. kalpler çıkıyor gözümden. :)
7 ay önce
starch profil resmi
starch
Julia'nın başdöndüren güzelliği, filmin konusunun önüne geçmiş. Yaşanmış oluşu güzel, sağlığımıza yapılan tehditler hiç hoş değil.Ben hep erteliyordum ama güzel filmmiş.
1 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Hukuk eğitimi mi? Zeka mı? hepsi bir kenara sen ne mükemmel kadınsın Erin Brockovick.. Ah Julia ah, harikasın!
3 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
Bir kadının kişisel hayatta ve haksızlıklar karşısındaki dik duruşu. Gerçek bir hikaye olması beni çok etkiledi. Muhteşem bir film. Tavsiyesi için burcst'e teşekkürler.
3 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Ve tanrı Julia'yı yarattı... Harika bir film. Biyografik olması daha da özel olmasını sağlıyor.
3 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
İzlediğim en güzel Julia Roberts filmlerinden.Tüm negatif koşullara ve önyargılara rağmen,tüm dünya karşısında olsa bile mücadele etmekten vazgeçmeyen,yanlış olan herkese ve her şeye kafa tutan ve ayakta durmayı başaran bir kadının öyküsü..Konu o kadar akıcı bir şekilde ve dolu dolu işlenmiş ki, filmi izlerken bir saniyesini bile kaçırmak istemiyorsunuz.Bir insanın isterse neler başarabileceğini, hem kendi hayatını hem de diğer insanların hayatlarını nasıl değiştirebileceğini anlatan oldukça etkileyici ve güzel bir film.Hatta güçlü kadın temalı filmlerin içinde bana göre en iyisi.Gerçek bir hayat öyküsü olduğu için ayrıca izlenmeye değer.
4 yıl önce