Eternals (2020)

Eternals (2020)

Puan 6.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Kahramanlık, Fantastik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
21
8
82
35
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Evrenin hatrına çok da kötü bir film olmadığını düşünüyorum. Daha önce solo filmleri olsaydı belki karakterlerle daha çok bağ kurabilirdim. Karakterleri tam tanımadığımız için beklenen etkiyi yaratmadı bence. 2. filmde yönetmen değişmeli. Devam filmi de bu kafayla olursa zaten zayıf başlamış bir hikayenin üzerine beton dökerler. Marvel'in bu hataya düşmeyeceğini umuyorum.
error_outline
9 gün önce
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Beklentim öylesine yerlerde öylesine yerlerdeydi ki film bana o kadar da kötü gelmedi. Tekrar altını çizerek söylüyorum. "O kadar da..." Öncelikle Angelina Jolie'yi rolünde hiç sevemedim. Onun dışında birini seçmek bile filmin iyiliği adına çok daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Öte yandan hikaye de hiç etkileyici gelmedi bana. Sonunda ne olacak, bu iş nereye varacak diye hiç mi heyecanlamaz insan. Yok, hiç heyecanlı da değildi. İkinci filmini izler miyim? Evet, bunu nasıl izlediysem yine aynı o şekil izlerim merakımdan.
error_outline
27 gün önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Filmin tek güzel yanı filme işitme engelli bir karakter konmuş olması. Engelli insanları filmlerde daha çok görmek dileğiyle.
error_outline
3 ay önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Bir Marvel işine göre oldukça cüretkâr. Bazı alınan riskler filmi ortalama bir Marvel filminden kat kat yukarı çıkartırken bazıları da düşürmüş. Şahsen filmin ortaya attığı sorular, karakterlerin kat ettikleri yollar ve özellikle çok beğendim.
error_outline
3 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Yönetmene olan ön yargıdan dolayı pek beklentileri karşılamayan bir Marvel filmi olarak görüldüğünü düşünüyorum. Sıkıntı biraz hikâyenin hızlı ve yüzeysel kalmış olması. Ama yeni karakterleri tanımak adına başlangıç filmi olarak iyi buldum ve izledim. Devamını merak ediyorum.
error_outline
4 ay önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Öncelikle çok çok harcanmış bir yapım bence , marvels ya gerekli özveriyi göstermemiş ya da o kadar güvenmiş ki kimse de geçip son bi bakalım dememiş , güzel bir kaç unsur olmasına rağmen her şey çok vasat ,konu çok yetersiz karakterler olaylar çok yüzeysel hiçbir derinliği veremiyor senaryo bize , her şey sürekli oluyor bitiyor bir çerçeve içinde . Ha yine de kendini izlettiriyor o ayrı ama şey gibi kışın yenilen çilek ve karpuz gibi . Öyle işte
error_outline
4 ay önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
Genel olarak beğenilmemiş ancak marvelin yeni kahramanları eternals'aa giriş için iyi bir bağlangıç yapılmış bence.
Bakalım Yenilmezlerle ne zaman tanışacaklar...
Olay dünyadan iyice çıktı milletttt :-)
Şunu da yapmadan geçemeyeceğim
eternals sunshine of the spotless mind
:-)))))))))))))
10/7
error_outline
4 ay önce
BERKKIZILAY profil fotoğrafı
BERKKIZILAY
Kit Harington filmin sonundaki repliği yarım kaldı. Ordan bakalım ne çıkacak. Ya da hangi super kahraman.
error_outline
4 ay önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Yönetmen seçiminden ve gelen eleştirilerden dolayı farklı bir Marvel filmi izleyeceğimi biliyordum. Öyle de oldu. Asla kötü bir film değil. Her şeyden öte son derece zarif bir film. Aksiyon sahnelerini bile oldukça zarif çekebilmiş Zhao. Gerçek mekanlar ve doğal ışık kullanmış. Görselliğini çok beğendim ben. Bir grup süper varlığın oturmuş dünyayı nasıl kurtaracaklarını hatta kurtarmalılar mı insanlık buna değer mi bunu tartışıyor olması bazı izleyicilere sıkıcı gelmiş anlaşılan. Bana öyle gelmedi. Çok fazla karakter olmasına rağmen ben hemen hemen her karakterin motivasyonunu da anlayabildim ama çok baglanamadım. Var olan tehlike de umurumda olmadı açıkçası. Velhasıl artıları ve eksileri olan bir yapım ve olsa da olur olmasa da olur bir film olarak kalacak benim için. 7/10
error_outline
4 ay önce
EntelKarinca profil fotoğrafı
EntelKarinca
Korkunç ötesi bir film. Tam anlamıyla vakit kaybıydı benim için
error_outline
4 ay önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Beklentimin çok altında on yıl öncenin grafikleriyle ve yan rollere serpiştirilmiş bir iki oyuncu dışında oldukça kötü bir kadroya sahip kendisinden beklenilenden çok uzak kalan bir Marvel filmi
error_outline
4 ay önce
Trillmatic profil fotoğrafı
Trillmatic
Açık ara en underrated MCU filmi. Çok haksızlık edildi...
error_outline
4 ay önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
Savaş sahneleri çok iyiydi onun dışında kötü diyemem ama pek beğenemedim. İzlenir..
error_outline
6 ay önce
tayyibyilmaz profil fotoğrafı
tayyibyilmaz
Marvel filmi değil yorumuna katılıyorum. Çok güzel film :)
error_outline
7 ay önce
tahayetkin profil fotoğrafı
tahayetkin
İlk yarının son 15 dk sı uyuya kaldım. İkinci kısımı bitsede gitsek modunda izledim.
error_outline
7 ay önce