Vahset (Evil Dead II) (1987) afişi

Vahset (1987)
Evil Dead II

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Komik, Kült
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
84 dakika
KerseL Ash şimdi bir gece daha hayatta kalmak zorunda. Bu kez sahneye, orijinal öyküde kötülüğü icad edip dünyaya salan Profesör'ün kızı, bir tamirci, Profesör'ün ortağı ve tamircinin kızarkadaşı da dahil oluyor. Gece boyunca tüm bu karakterler, iblisler ordusu, grotesk derecede bir komiklik, kan, vahşet, bir elektrikli testere, bir çifte, havada uçan bir göz ve espri anlayışı olan kesik bir elin yaptıklarını izleyeceğiz.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

blackclaw profil resmi
blackclaw
İlk filme kıyasla daha hareketli olmuş. Bu bölümünü daha çok sevdim. Tabi 87'de çıktığı için efektler dandik hatta ilk filmden de dandik olmuş ama izletiyor kendini :)
2
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filmi aratmayacak dandiklikte bir filmdi. Hiç bir yerini beğenmedim. Komedi etiketi eklenmiş olsa da komik dahi bulamayacağım kadar kötüydü. Bugüne kadar izlediğim en kötü filmler arasında yer alıcak bir seri oldu iki filmle :D
2
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
İzlediğim en iyi korku- komedilerdendi. İlk filmi salt korkuydu ve beğenmemiştim ama bu korku komedi tercihi çok başarılı olmuş çok eğlenceliydi. Herbir karesinden absürdlük akıyordu. Fakat filmde asıl göz ardı edilmemesi gereken şüphesiz Bruce Campbell' in harika performansıydı.
1
2 yıldan fazla önce

Evil Dead II filmini beğenenler

Evil Dead II filmini içeren raflar

Evil Dead II filmi hakkında ilgi çekici içerikler