Sinav (Exam) (2009)

Sinav (2009)Exam

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
101 dakika
299
18
949
208
Metalice profil fotoğrafı
Metalice
Yazacak çok şey var da parmaklarımı yorduğuma değmeyecek bir film, sevmiyorum amaçsız gerilim filmlerini aha bunca saat gerildim, tahmin etmeye çalıştım ne oldu?! Hiç. Bana kattığı olumlu herhangi bir şey olmadı. Ezik gibi durup başkalarının maşası olarak onların dediklerini yapan tip, Kendini bir kaka sanıp hırsından önüne geleni harcayabilecek rezil tip, insanı bir hareketinden analiz edebileceğini sanıp kendini saklayan garip tip, başkalarını manipüle ederek kendine yaşam alanı açığını sanan zavallı tip, olanlar karşısında tepkisiz kalan duyarsız tip hepsi bir odada buluşmuş Temel fıkrası gibi ama hiç komik değil! 4/10
error_outline
4 ay önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Zaten sınav kelimesi bile ayrı bir heyecan, gerilim yaratmaya yetiyor. Üstüne sorular, zamanla yarışılan, ter dökülen o anlar da eklenince ötesini siz düşünün. Hele insana adını bile unutturacak derecede nüfuz eden Allah'ın cezası heyecan. Evet o heyecana hazırsınız buyurunuz.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Sağ gösterip, sol vuran filmlerden birisi. Bir an sadece işe alım için değilde ÖSYM böyle bir sınav hazırlasa kan gövdeyi götürürdü diye düşünmedim değil.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
İlgimi çekti ve gözümü ayırmadan izledim.Bence hareketi yüksek hoş bir filmdi. Ben keyif aldım ve sonu bu muyduuu demek yerine ''bazı şeyler ne kadar da basitmiş,öyle bakmak gerekiyormuş'' dedirtti. Herkesin her filmde bulacağı şey farklıdır ve ben anlam buldum. İyi seyirler
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
filmkolaj profil fotoğrafı
filmkolaj
vakit kaybı bomboş bir film
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Az oyuncuyla , bol diyalogla çekilmiş sizi gerim gerim geren , beyin fırtınası yaptıran , finalinde şaşırtan muazzam bir yapımdı. Çok beğendim.
error_outline
5 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Filmin konusu ve işleyişi çok güzeldi fakat sonunda BU MUYMUŞ YANİ PEH dedirtti. Şaşırtan bir son yapalım derken kolaya kaçmışlar ve seyirciyi aptal yerine koymuşlar gibi hissettim film beni baya ikilemde bıraktı kısacası :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Tek mekan , bol diyalog...İşe girmek isteyen insanlar ve normal olmayan bir eleminasyon sistemi. Örnekleri çok olmasına rağmen , sonunu tahmin edebilecek hale gelmenize rağmen , bu tarz filmleri hala benim gibi bıkmadan izleyebiliyorsanız güzel bir film diyebilirim. İyi seyirler
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
İzlerken sürekli bir beyin fırtınası içerisinde kayboldum sanki. İlginç bir filmdi ve gayet güzeldi.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
Tek mekanda filmi bu düzey çekebilmek biraz kalite işi ama film verdiği mesajlar dahilinde üst düzey değildi orta derece zevk aldım ama eksikti..
error_outline
6 yıldan fazla önce
Kevlar profil fotoğrafı
Kevlar
Güzel filmdi, kpss den bile daha zor bir sınava tabi tutulan aday çalışanlar, çılgın bilime sahip bir şirket, her biri ayrı vasıflara sahip bir grup insan ve çeşitli komplo teorileri, film boyunca sıkmadan izletiyor kendini.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Omerbahadir profil fotoğrafı
Omerbahadir
Senaryo tatmin edici olsada tek mekan filmi için diyaloglar ve karakterler biraz zayıf kalmış.İzleyicinin finali tahmin etmemesi için hayatta kalma mücadelesi üzerinden dikkati başka yöne çekmeye çalışmışlar.Finali için izlenmeye değer.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Gayet iyiydi gerçekten. Tek bir mekan ama fazlasıyla sürükleyici ve merak uyandıran bir filmdi. Belirsizlikler karşısında insan psikolojisinin şekilden şekle bürünmesine güzel bir örnekti :)
error_outline
7 yıldan fazla önce
batusert profil fotoğrafı
batusert
Saglam film
error_outline
7 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Beğendim.. Tek mekan, değişik bir konu, tahmin edilmesi zor bir son ;) Olmuş bu.
error_outline
7 yıldan fazla önce