Çok Gürültülü ve Çok Yakin (Extremely Loud & Incredibly Close) (2011) afişi

Çok Gürültülü ve Çok Yakin (2011)
Extremely Loud & Incredibly Close

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Dram
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
129 dakika
Noir 11 Eylül saldırılarında çok sevdiği babası ölen 11 yaşındaki Oskar Schell küçük yaşına rağmen zeki ve meraklı bir çocuktur. Amatör olarak mucitlikle ilgilenen, takı tasarımcılığı yapan, astrofizikle ilgilenen, pasifist olan ve tef çalmayı bilen küçük Oskar; babasının ölümünden 2 yıl sonra bir gün babasına ait bir vazoda gizemli bir anahtar bulur ve anahtarın hangi kilide ait olduğunu bulmak için araştırmalar yapmaya başlar.

Yorumlar

ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Muhteşem. Filmin başından sonuna ağladım. Konusu harikaydı. Oyunculuğa bayıldım. Çok güzel filmdi, 2 saatlik filme doyamadım tekrar izlerim. Siz de izleyin.
3
7 gün önce
Femmefatale profil resmi
Femmefatale
Bi filmin sonu duygusal olur ağlarsın, bir iyi dramatik sahne olur ağlarsın da başından sonuna kolun kopmuş gibi ağlarmısın arkadaş. Ciğerim soldu.
2
1 yıldan fazla önce
megung profil resmi
megung
böyle film mi yapılır ya hu ayıp be ayıp :/
3
neredeyse 2 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
bir filmi tekrar tekrar izleme gibi bir huyum olmamasına rağmen bunu bir kez daha izlerim diye düşünüyorum.konusunun harikalığı dışında ,tom hanks ve sandra bullock hayranlığı varsa bir de sizde:kaçırmayın derim.
3
2 yıl önce
SuaY profil resmi
SuaY
Tom Hanks hayranı olduğumdan filmi onun için izlemek istedim başta. Ama izleyince çokta rol almadığı belli oluyor. Yinede hayalkırıklığı olmadı. Bir filmi izledikten sonra kitabını okuma isteği hiç olmadı daha önce ama bunu okuyacam. İzleyin derim..
8
2 yıl önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
çok güzel yaaaaaaaaa kesin ve kesinlikleee izleyin derim kaçırmayınn
1
2 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Bu filmi 2 kere izledim sonunu biliyo olmama rağmen göz yaşlarımı tutamadım. Harika bbir film ve mükemmel bir oyunculuk.
1
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
11 Eylül saldırılarında çok sevdiği babası (Tom Hanks) ölen 11 yaşındaki Oskar Schell küçük yaşına rağmen zeki ve meraklı bir çocuktur. Amatör olarak mucitlikle ilgilenen, takı tasarımcılığı yapan, astrofizikle ilgilenen, pasifist olan ve tef çalmayı bilen küçük Oskar; babasının ölümünden 2 yıl sonra bir gün (Thomas Horn) babasına ait bir vazoda gizemli bir anahtar bulur ve anahtarın hangi kilide ait olduğunu bulmak için araştırmalar yapmaya başlar.
1
3 yıl önce

Extremely Loud & Incredibly Close filmini beğenenler

Extremely Loud & Incredibly Close filmini izlemek isteyenler

Extremely Loud & Incredibly Close filmini içeren raflar

Extremely Loud & Incredibly Close filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön