Çok Gürültülü ve Çok Yakin (Extremely Loud & Incredibly Close) (2011)

Çok Gürültülü ve Çok Yakin (2011)Extremely Loud & Incredibly Close

Puan 8.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Dram
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
129 dakika
85
4
235
138
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Babasını kaybeden bir çocuğun gözlerinden bakıyorsunuz hayata...O psikolojiye birden müdahil oluveriyorsunuz...ACILAR...ACILAR...ACILAR...
error_outline
3 yıldan fazla önce
tahayetkin profil fotoğrafı
tahayetkin
Durağan ilerlesede çok keyifli ve bir o kadarda hüzünlü bir hikaye,çok beğendim.
error_outline
4 yıldan fazla önce
almiyorumad profil fotoğrafı
almiyorumad
çocuk bu kadar iyi oynuyorken yukarıdaki oyuncu kadrosunda neden adı yok :(
error_outline
4 yıldan fazla önce
Trillmatic profil fotoğrafı
Trillmatic
Çocuk oyuncu nefis oynamış. Sadece sonda gerçekleşmesini istediğim birkaç şey eksik kaldı, onun dışında gayet beğendim.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Başlarda konuya girmekte zorlansam ve hafif sıkılsam da ortalara doğru yükselişe geçti sonu itibariyle de harikaydı. Yer yer çocuğun o şapşik halleri güldürdü ama bazen gülerken insanın içinde bir sızı olur ya işte öyleydi... Tom Hanks'e de ayrıca parantez açmak lazım bu filmde az bir rolü olsa da adam Hollywood'un temiz yüzlüsü resmen nerde iyi bir kişiyi canlandıracak oyuncu arasalar Tom orada ve hiçbir filmi de beni pişman etmedi şimdiye kadar :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
''Şuanda tüm insanlık tarihi boyunca ölen insandan daha fazlası yaşıyor. Ama ölü insanların sayısı artıyor. Bir gün artık kimseyi gömecek yer kalmayacak. Peki ölüler için aşağıya doğru yapılan gökdelenlere ne dersiniz? Yaşayanlar için yukarıya doğru yapılan gökdelenlerin altına yapılabilirler. İnsanları yüz kat aşağı gömebilirsiniz ve yaşayanların dünyasının altında koca bir ölüler dünyası olur.''
error_outline
5 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Çok etkileyiciydi. Gözümü bir dakika bile ekrandan ayırmadım. Hep gözümde bir damla yaşla izledim. Şu cocuk oyuncular yılların oyuncularına taş çıkarmaya başladılar neredeyse. Kurgu da, oyunculuklar da bu kadar iyi olunca, ortaya mükemmele yakın bir film çıkmış.
error_outline
5 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Muhteşem. Filmin başından sonuna ağladım. Konusu harikaydı. Oyunculuğa bayıldım. Çok güzel filmdi, 2 saatlik filme doyamadım tekrar izlerim. Siz de izleyin.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Femmefatale profil fotoğrafı
Femmefatale
Bi filmin sonu duygusal olur ağlarsın, bir iyi dramatik sahne olur ağlarsın da başından sonuna kolun kopmuş gibi ağlarmısın arkadaş. Ciğerim soldu.
error_outline
7 yıldan fazla önce
megung profil fotoğrafı
megung
böyle film mi yapılır ya hu ayıp be ayıp :/
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
bir filmi tekrar tekrar izleme gibi bir huyum olmamasına rağmen bunu bir kez daha izlerim diye düşünüyorum.konusunun harikalığı dışında ,tom hanks ve sandra bullock hayranlığı varsa bir de sizde:kaçırmayın derim.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
SuaY profil fotoğrafı
SuaY
Tom Hanks hayranı olduğumdan filmi onun için izlemek istedim başta. Ama izleyince çokta rol almadığını gördüm. Yinede hayalkırıklığı olmadı. Bir filmi izledikten sonra kitabını okuma isteği hiç olmadı daha önce ama bunu okuyacam. İzleyin derim..
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
bonibon8 profil fotoğrafı
bonibon8
çok güzel yaaaaaaaaa kesin ve kesinlikleee izleyin derim kaçırmayınn
error_outline
8 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Bu filmi 2 kere izledim sonunu biliyo olmama rağmen göz yaşlarımı tutamadım. Harika bbir film ve mükemmel bir oyunculuk.
error_outline
8 yıldan fazla önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
11 Eylül saldırılarında çok sevdiği babası (Tom Hanks) ölen 11 yaşındaki Oskar Schell küçük yaşına rağmen zeki ve meraklı bir çocuktur. Amatör olarak mucitlikle ilgilenen, takı tasarımcılığı yapan, astrofizikle ilgilenen, pasifist olan ve tef çalmayı bilen küçük Oskar; babasının ölümünden 2 yıl sonra bir gün (Thomas Horn) babasına ait bir vazoda gizemli bir anahtar bulur ve anahtarın hangi kilide ait olduğunu bulmak için araştırmalar yapmaya başlar.
error_outline
neredeyse 9 yıl önce