Çok Gürültülü ve Çok Yakin (Extremely Loud & Incredibly Close) (2011) afişi

Çok Gürültülü ve Çok Yakin (2011)
Extremely Loud & Incredibly Close

Etiketler Aile Filmi, Dram
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
129 dakika
Noir 11 Eylül saldırılarında çok sevdiği babası ölen 11 yaşındaki Oskar Schell küçük yaşına rağmen zeki ve meraklı bir çocuktur. Amatör olarak mucitlikle ilgilenen, takı tasarımcılığı yapan, astrofizikle ilgilenen, pasifist olan ve tef çalmayı bilen küçük Oskar; babasının ölümünden 2 yıl sonra bir gün babasına ait bir vazoda gizemli bir anahtar bulur ve anahtarın hangi kilide ait olduğunu bulmak için araştırmalar yapmaya başlar.

SuAgaoglu profil resmi
SuAgaoglu
Bi filmin sonu duygusal olur ağlarsın, bir iyi dramatik sahne olur ağlarsın da başından sonuna kolun kopmuş gibi ağlarmısın arkadaş. Ciğerim soldu.
2
1 yıl önce
megung profil resmi
megung
böyle film mi yapılır ya hu ayıp be ayıp :/
3
1 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
bir filmi tekrar tekrar izleme gibi bir huyum olmamasına rağmen bunu bir kez daha izlerim diye düşünüyorum.konusunun harikalığı dışında ,tom hanks ve sandra bullock hayranlığı varsa bir de sizde:kaçırmayın derim.
3
1 yıldan fazla önce
SuaY profil resmi
SuaY
Tom Hanks hayranı olduğumdan filmi onun için izlemek istedim başta. Ama izleyince çokta rol almadığı belli oluyor. Yinede hayalkırıklığı olmadı. Bir filmi izledikten sonra kitabını okuma isteği hiç olmadı daha önce ama bunu okuyacam. İzleyin derim..
8
1 yıldan fazla önce
bonibon8 profil resmi
bonibon8
çok güzel yaaaaaaaaa kesin ve kesinlikleee izleyin derim kaçırmayınn
1
neredeyse 2 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Bu filmi 2 kere izledim sonunu biliyo olmama rağmen göz yaşlarımı tutamadım. Harika bbir film ve mükemmel bir oyunculuk.
1
2 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
11 Eylül saldırılarında çok sevdiği babası (Tom Hanks) ölen 11 yaşındaki Oskar Schell küçük yaşına rağmen zeki ve meraklı bir çocuktur. Amatör olarak mucitlikle ilgilenen, takı tasarımcılığı yapan, astrofizikle ilgilenen, pasifist olan ve tef çalmayı bilen küçük Oskar; babasının ölümünden 2 yıl sonra bir gün (Thomas Horn) babasına ait bir vazoda gizemli bir anahtar bulur ve anahtarın hangi kilide ait olduğunu bulmak için araştırmalar yapmaya başlar.
1
2 yıldan fazla önce

Extremely Loud & Incredibly Close filmini beğenenler

Extremely Loud & Incredibly Close filmini izlemek isteyenler

Extremely Loud & Incredibly Close filmini içeren raflar

Extremely Loud & Incredibly Close filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön