Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019)

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019)

Puan 7.1 (19 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Uyarlama, Suç
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
110 dakika
36
2
88
15
Cardelia profil resmi
Cardelia
Gerçek bir seri katilin hayatını film yapmışlar. Ben bu filmi izledikten sonra belgeselini de izledim. Gerçekten değişik bir katil figürü. Belgeselini de izlemenizi tavsiye ederim
report_problem
3 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
Ben şok ...Ben iptal ...
report_problem
3 ay önce
tugced profil resmi
tugced
Gayet güzel ve sürükleyiciydi.. belgeselide etkilemişti.. Filmin sonu özellikle ilgimi çekti Liz'e itiraf şekli ama bence Ted'in gözünden de kurgu ve yine gerçekle yapılabilir o şekildeki halide görsel açıdan ilgi çekici olur diye düşünüyorum çünkü daha çok kız arkadaşının gözündendi bu yöndende bakılmalı.. onun haricinde tavsiye edilebilir.
report_problem
6 ay önce
Hamkon profil resmi
Hamkon
Gerçekten müthişti. Özellikle oyunculuklar muazzamdı. Bence herkesin izlemesi gereken cinsten. Öyle çok aksiyon beklemeyin hatta ara ara bende sıkıldım ama sonunu izleyince gerçektn muazzam.
report_problem
10 ay önce
berrn profil resmi
berrn
Beğendiğim filmlerden biri oldu. İzleyecek film ararken bir anda açtım dolayısıyla kadroyu incelememiştim James Hetfield’i görmek aşırı şaşırtıcı oldu :) ayrıca Zac Efrondan beklemediğim bir performanstı, oyunculuğunu oldukça başarılı buldum.
report_problem
10 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Fena değildi. Iyi vakit geçirdim, oyunculukları da beğendim. Böyle bir adam çok daha derinlikli işlenebilirdi ama şimdilik buna takilmiyorum.
report_problem
1 yıl önce
arabellamery profil resmi
arabellamery
Gerçekten çok beğendim dokunaklı,sürükleyici bir filmdi. Zac Efron'un oyunculuğu mimikleri rolüne gerçekten büründüğünü gösteriyordu. Kesinlikle izlemelisiniz pişman olmazsınız.
report_problem
1 yıl önce
Sanemm profil resmi
Sanemm
Belgeselde işlenmeyen konu işlenmiş.Tamamlayıcı oldu.
report_problem
1 yıl önce