Yüzyüze (Face/Off) (1997)

Yüzyüze (1997)
Face/Off

Puan Like 7.0 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
138 dakika
Raziye. profil resmi
Raziye.
Enteresan bir hikayesi var,ne yalan söyleyeyim hiç beklentim yoktu baş roldeki iki karakteri de sevmiyorum ama ona rağmen MUAZZAM bir filmdi.Kaçma kovalama sahneleri çok heyecanlıydı.Aksiyon sevenlerin mutlaka izlemesi gereken film.Ayrıca aksiyon kısmını bir kenara bırakırsak aşırı bir dram var,Travolta nın oğlunun intikamını almak için ailesinden kendinden vazgeçmesi.yüz değiştirme olayından sonra işlerin onun açısından iyice alt üst olması(adama acımaktan çoğu aksiyon sahnelerin keyfini çıkaramadım) tam bir dram.
neredeyse 2 yıl önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Yapım yılına göre oldukça başarılı buldum. Günümüz sineması için yer yer mantıksızlıklar içerse de zamanına göre; üzerine harcanan emek, makyaj, aksiyon sahneleri oldukça kaliteli ve tatmin edici. Film içerisinde patlamalar, silah sesleri, kovalamaca hiç bitmiyor bu yüzden aksiyon sevenlere özellikle öneririm.
2 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Sonuna kadar müthiş bir kovalamaca ve aksiyon vadeden film, Nicolas Cage ve John Travolta'nın rollerini muazzam şekilde yansıttıkları , türleri arasından sıyrılan , John Woo'nun aksiyon başyapıtı.
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Sırf Nicholas Cage i sevmedigimden erteledikce erteledim filmi. Aslında gerek yokmuş. Fazlaca abartilan birkaç aksiyon sahnesi hariç katlanilabilir bir filmmiş. Hatta benden aksiyon tavsiyesi isteyenlere önerebilirim bunu. İyi adam-kötü adam geçişleri de rahatsız etmedi beni.
neredeyse 4 yıl önce
mels profil resmi
mels
Aksiyon, aksiyon, aksiyon! 1 dakika bile tempo düşmüyor. Hayatın durgunluğundan sıkılanlara tavsiye edilir :)
neredeyse 4 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
"Onu yakalamak için o olmak zorundaydı."
4 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
JOHN TRAVOLTA YA RAĞMEN İZLENİR Şu adamın filmleri bir istenilen düzeye çıkamadı gitti. Sıkıcı ve asla vasatı geçmeyen bir oyunculuğu var. Ne var ki 'Yüzyüze' çok kaliteli bir senaryoya ve çok iyi bir Nicolas Cage e sahip. Bunlar durumu kurtarmış.
4 yıldan fazla önce
Semraykut78 profil resmi
Semraykut78
.
5 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
iki aktörün hem iyi hem kötü rollerde efsaneleştiği muhteşem bir film face off ..unutulmayacak
5 yıl önce
furkandr profil resmi
furkandr
harika aksiyon
5 yıldan fazla önce
TAGUT profil resmi
TAGUT
İzlenilmesi gereken güzel bir film daha,kaçırmayın izleyin.
neredeyse 6 yıl önce