Geç kalan sevgi (Falling in Love) (1984)

Geç kalan sevgi (1984)Falling in Love

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
106 dakika
8
0
27
18
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Yerli uyarlamamızın da olduğu, kendisi de "Brief Encounter" filminin uyarlaması olan, iki dev oyuncunun oynadığı, fena olmayan yapım. En azından, oyunculuklar için izlenebilir.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Bhrpst profil fotoğrafı
Bhrpst
evlerden ırak ya sinirlerim bozuldu hiç romantik film çerçevesinde bakamadım filme.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Bazı insanlarla karşılaşmamız gereken zamanda karşılaşamamışızdır. O zamana kadar hayata yön verecek şekilde geri dönüşü olmayan kararlar çoktan alınmış, eylemlerde bulunulmuştur. Yoksa o yolda ilerlemeli mi, sağa mı, sola mı dönülmeli? sorusunun işlendiği güzel bir film. Tabii filmde olsa var böyle yaşanılan hikâyeler. Gerçek hayatta tasnif edilmesede kötü veya iyi sonuçlanabiliyor. Kadroya bakarsak zamanın çekiciliği ile iki büyük oyuncunun gençliğinden insan gözünü alamıyor. Zamana meydan okuyan Merly Streep hâlâ daha çok güzelsin! ❤️
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Raziye. profil fotoğrafı
Raziye.
ikisi de o kadar tatlı ki,onları izlemek büyük keyif.Mutlu evlilikleri olmasına rağmen aşka karşı koyamayışları(aldatma temasını onaylamasam da öyle güzel bir ikili olmuşlar ki onaylamak onları bir arada görmek için can atıyosunuz),trende sürekli buluşma ayarlamaları çok şirin.Günümüz teknolojik aşklarından uzak saf tertemiz heyecan verici...Büyük beklentiye girmeden kafa dağıtmak için açıp keyifle izlenilir:)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce