Fant4stik (Fantastic Four) (2015) afişi

Fant4stik (2015)
Fantastic Four

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
100 dakika
frameby Marvel’ın en uzun soluklu süper kahraman takımı olan FANTASTİK DÖRTLÜ, dört aykırı gencin, alternatif ve aynı zamanda tehlikeli bir boyuta ışınlanmasıyla, olağanüstü bir fiziksel değişime uğramalarını konu alıyor. Alt üst olan hayatlarını yoluna sokup, yeni yeteneklerini kullanarak bir takım olarak hareket etmeyi öğrenmeli ve dünyayı tehdit eden eski dostlarına karşı gelmeliler.

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Reed seçimi dışında kadronun olmadığı film. İlkini mumla arıyor insan. Yine de tv filmi olarak izletebilir kendisini.
0
9 ay önce
beyzacevikx profil resmi
beyzacevikx
kolay kolay fimlerde sıkılmam da bu olmamış cidden 2005 yapımı fanastic four la karşılaştırılamaz. BOOM
1
1 yıldan fazla önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Bence seyirciye bir hakaret olarak gelen film. Utanmadan bide 2.sini çekiyorlar. Marvel stüdyolarıbdan çıkan tartışmasız en kötü film.
0
neredeyse 2 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Zaten iki filmi varken yeni kadroyla öyküyü başa almaları ( aynı hatayı Spider-Man'da da yaptılar ) baştan yanlıştı , film vasatı geçemiyor maalesef.
Filmin hakları Marvel'in elinde olmadığı için, MCU yani marvel sinema evreninde yer almıyor.Bundan sebep izlenmesede olur ....
3
neredeyse 2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Çok iyi değildi oldu bittiye geldi ancak temeller atıldı 2. Filmin daha iyi olacağını düşünüyorum ve aynı zamanda bu filme insanların aşırı derecede önyargılı olduğunu düşünüyorum. Tamam kabul diğer marvel filmleri gibi değil ancak bence şans verilecek düzeyde 2. Film umarım tatmin edici olur.
0
neredeyse 2 yıl önce
JhonCoffy profil resmi
JhonCoffy
Yanımda oturan küçük delikanlı belliki çok büyük umutlarla filme annesiyle gelmiş ama ben çocuk içinde üzüldüm doğrusu çünkü hayal kırıklığına uğradı nerdeyse son 30 dkya kadar Fantastic 4lü nerde diyip durdu. Sonra "Fantastik 4lü geldi bak" dedim yüzüme baktı "hiç gelmeseydi film bitti dedi". Böyle cevap verince ciddi de konustu telefonun ışığını tuttum yoksa çocuk değil mi bu diye baktim 6 7 yadinda çocuk, dedim "bundan sonra ki film daha güzel olucaktır eminim." "inş." Dedi cocukda ne desin. :D (Bu da böyle bir anım) Tamam bu bir başlangıç AMA.. İşte orada kocaman bir ama var eminim devam filmleri daha ilgi çekici olacaktır sonuçta artık olması gereken karakterlere dönüştüler. Ben düşmanla daha en azından uzun sürecek bir dövüş bekliyordum.Düsmanı çabuk alt ettiler gibi geldi. Ayrıca eski Ben'in daha iyi olduğunu düşünüyorum diğer filmlerde umarım bu düşüncem kaybolur. Eski Fantastik4'ün başlangıc filmiyle kıyaslamayacağım.
0
neredeyse 2 yıl önce
mavillains profil resmi
mavillains
"o derece kötü mü ya?" babında izledim.o derece kötüymüş.
5
2 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
müthiş hayal kırıklığı yaratan bir film oldu benim için ! yani oyunculuk desen 0 ! efektler ise bu dewirde nasıl bu kadar kötü yapabilmişler hayret ettim , zamanın kötü kullanımı girişi uzatıp gelişme we sonucu bu kadar kısa zamana sığdırmak zaten başlı başına büyük bir hata , kısacası kapatmamak için zor tuttum kendimi , hiç ama hiç olmamış çok kötü bir film ne Marvel ne de Fox'a yakışmadı bu film !!!
1
2 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Olmamış bir film. Çok oldu bittiye getirilmiş. Karakterler de içi boş sanki olmamış işte.
0
2 yıldan fazla önce
KerseL profil resmi
KerseL
Çizgiroman Marvel'in olsada film hakları tamamiyle Fox'a ait (X-Men gibi) ,film de Fox'un başarısızlığı
0
2 yıldan fazla önce
DiLaBah profil resmi
DiLaBah
Müthiş bir hayal kırıklığı
1
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Marvel'ın dibe vurduğu film galiba. Yaptıkları değişim beni hiç mutlu etmedi yani olgun karizmatik süper kahramanlardan iyice tatlı gençlere dönüyorlar. Umarım Avengers'ta böyle birşeye kalkışmazlar. Filmin başı o kadar uzun tutulup sonunda 'ki kendisini çok tanımasam da Marvel'ın en büyük kötü adamı diye duymuştum' tuttum hoppa al bi yumruk hop diye 5 dk da bitmesi ise saçmalıktı. Sonundaysa ilkokul projesine isim arayan çocuklar gördük :D Avengers gelse de izlesek bari.. 3,5/10
4
2 yıldan fazla önce
Poker profil resmi
Poker
Allahım yarabbim yönetmende hiç mi kafa yok acaba. Film o kadar güzel başladı ki. Sonunda güzel bir fantastik dörtlü dedim. Ta ki sonlarına kadar. Sanki oldu bittiye getirilmeye çalışılmış gibi. Oyunculuklar güzel ama final rezildi. Bir konu daha var. Tam Dr.Doom olmuş derken, ahaaa bu tip derken. Gene hüsran gene hüsran. Hiç mi çizgi roman okumadınız be filmi yaparken. Bu nasıl Dr.Doom ya. Onun dışında diğer karakterler oturmuş. Zenci Human Torch bile yerindeydi. Ha aklıma gelmişken bir de ekibin isminin ne olacağına dair yapılan tartışma sahnesi izlediğim en çocukça sahnelerden biriydi. Ama gene de finaline kadar güzel bir yapım. O yüzden izleyin. Puanım 10/6,75.
2
2 yıldan fazla önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Marvel evreni artık ikiye ayrılıyor. The Avengers öncesi ve The Avengers sonrası. Çizgi roman dünyasının pekl çok önemli karakterini elinde bulunduran şirket bazı karakterleri için yapılan filmlerden memnun kalmadığı için iade-i itibar misali seyirciyle buluşmuş filmleri yeni kadro ve yönetmen ile yeniden seyirciyle buluşturuyor. Bunun ilk örneğini Hulk için gördük ancak 2003 yapımı da 2008 yapımı da yeşil devin tek başına izleyiciyi sinemalara çekmek konusunda yeterli olmadığını gösterdi. Fantastik Dörtlü için ise durum biraz daha karışık. İlk Fantastik Dörtlü ve devamı niteliğindeki Gümüş Sörfçü'nün yükselişi efekt bombası Hollywood yaz eğlenceliğinden öteye geçmediği gibi eleştirmenlerden de (özellikle ikinci film) izleyiciden de X-Men ya da Spider-Man kadar ilgi görmedi. Hemen her yıl en az üç süper kahraman filmi izlememizi fırsat bilen ve Fantastik Dörtlü'nün haklarını elinde tutan 20th Century Fox çizgi roman dünyasından uyarlanan yapımların geçirdiği evrimi fırsat bilerek kolları yeniden sıvadı ve bu dört kahramanın hakkını verecek, anlatacak bir meselesi olan ve yaz eğlenceliğinden öte bir yapımla izleyicinin karşına çıkma kararı aldı. Film hakkında detaylar geldikçe heyecandan tırnakları kemirecek olduk ve ilk teaser fragman ile Fox'un ne kadar doğru bir karar aldığının ipuçlarını da gördük. Zaman bu zamandır efendiler ve artık geriye sayım başladı. Yeniden ve yepyeni Fantastik Dörtlü 7 Ağustos'ta vizyonda.
4
2 yıldan fazla önce

Fantastic Four filmini beğenenler

Fantastic Four filmini içeren raflar

Fantastic Four filmi hakkında ilgi çekici içerikler