Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (Fast Five) (2011) afişi

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (2011)
Fast Five

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
131 dakika
cinemarty Eski polis Brian O'Conner ve Mia Toretto, Dom’u hapisten kaçırıp özgürlüğüne kavuşturduktan sonra poslisleri atlatıp sınırı geçerler ve Rio de Janeiro’da ortaya çıkarlar. Özgürlüklerini geri almak için son bir iş daha yapmak zorunda kalan ortaklar, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirler. Onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlardır. Fakat onların peşine düşen sadece bu iş adamı değildir... Hedefini asla ıskalamayan inatçı federal ajan Luke Hobbs Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyona başlar. Şimdi Hobbs, diğerleri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorundadır...

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Tekrar tekrar izlediğim serinin en iyi filmlerindendi. Yine çok beğendim. Özellikle ekibin toplanması ve soygun sahnesine bayıldım. Ayrıca kasayla Toretto'nun herkesi mahvetmeside bir güzeldi.
2
6 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Muhteşem bir filmdi. Ekip toplandıktan sonra özellikle harika şeyler oldu diyebilirim. Akıcı ve aksiyon dolu bir o kadar da sürükleyici... :) İzleyin mutlaka. Serinin şu ana kadar en sevdiğim filmi oldu diyebilirim.
2
1 yıl önce
FairyTalee profil resmi
FairyTalee
serinin en muhteşem filmi kesinlikle.
3
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk dört filmin all-star ı olmuş. En iyi elemanları bir araya getirmiş üstüne de Dwayne Johnson'ı eklemiş. Öte yandan serinin de biraz kabuk değiştirdiği bir filmdi. Modiiyeli parlak arabaların yarışının yerini sağlam bir araba temalı soygun almış. Öncesi de çok güzeldi fakat bu da ayrı bir güzel olmuş. Serinin en güzellerindendi.
4
2 yıldan fazla önce

Fast Five filmini beğenenler

Fast Five filmi hakkında ilgi çekici içerikler