Ferdinand (2017)

Ferdinand (2017)

Puan Like 7.4 / 14 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Animasyon, Komik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
108 dakika
KerseL Ferdinand, arenada dövüşmektense tarlalarda çiçek koklamayı tercih eden bir boğanın öyküsünü anlatıyor. Ferdinand sakin mizacına ve doğa sevgisine rağmen dış görünüşü sebebiyle vahşi bir canavar olarak algılanır. Tehlikeli bir canavarla karıştırıldıktan sonra yakalanıp evinden ayrı düşürülür. Kendini İspanya'da bulan Ferdinand, evine dönmeye kararlıdır. Ancak bunun için yardıma ihtiyacı olacaktır...

Yorumlar

alicancam profil resmi
alicancam
Çocuklarla izlemek çok büyük keyif verir. Çok tatlı bir animasyon.
11 ay önce
tugberto profil resmi
tugberto
Sıcacık bir animasyon 😍
1 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Çok güzel bir animasyon olmuş. Hem eğlendim, hem duygulandım, hem de heyecanlandım. Karakterleri izlemek çok keyifliydi.
1 yıl önce
umrant profil resmi
umrant
Herkes bir noktada anlaşmış çok tatlı bir animasyon.Ama eklemem gerekiyor tatlı olduğu kadar anlamlı,keyiflide...Bir boğayı köpek gibi oturtmak çok ince düşünülmüş bir şey olmuş.Ve kesinlikle ülkesinde ki bu vahşi geleneği tatlı tatlı eleştiren bu cesur sinemacıları ve buna vatan hainliği demeyen ispanya hükümetini kutlamak lazım.:)Ayrıca filmde Lupe ye ve aksanlı konuşan fransız alman şov atlarınada bayıldım.Ferdinand a öldüm zaten:))
1 yıldan fazla önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Hakettiği ilgiyi görememiş çok eğlenceli bir animasyon. İzleyin mutlaka. :) (Dipnot: Dublajında Ferdi diyip durdular psikolojim bozuldu resmen -_- )
1 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Bilindik bir konu üzerinden hikâye işlenilsede ama tatl bir animasyon. Diğer animasyonlardaki gibi küçük rolleri olan en çok onlara gülünen karakterler çok iyidi, en fazla onlara güldüm diyebilirim. Şimdiden keyifli seyirler.
1 yıldan fazla önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Şirin mi şirin bir animasyon, konu olarak çok tanıdık, sıradan gelebilir ama karakterleri ilgiyle izletiyor kendini.
1 yıldan fazla önce

Ferdinand filmini beğenenler

Ferdinand filmi hakkında ilgi çekici içerikler