Dövüş Kulübü (Fight Club) (1999)

Dövüş Kulübü (1999)Fight Club

Puan 9.1 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Almanya
Süre
139 dakika
7811
76
15633
631
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Bu filme ne kadar methiyeler dizsek az! Oyuncularından çaycısına kadar emeği geçen herkesin eline sağlık ✨
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Olmazsa olmazlar arasına giren. Repliklerinden, oyunculuklarına, konusundan akışına neredeyse kusursuz olan bir yapım. Şiddetle izlenmesi gerekenlerden.
error_outline
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
şimdilerin ateş ediyor dedikleri bir 'şey'! bence buna film demek haksızlık olur. bir şaheser bir sanateseri... muhteşşeeemmm!
error_outline
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Tarihin en çok izlenen sistem eleştiri filmi. Hala da en iyilerinden biri. Kendi içinde çok büyük ironiler içerse de enfes kurgusu ve yönetmenlik başarısıyla; 10/10
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Hâlâ daha en sevdiğim filmler arasında!
error_outline
Stranger profil fotoğrafı
Stranger
Beyin yakan bir film.
error_outline
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Sistem eleştirisi bu kadarmı etkileyici anlatılır evet anlatılır
error_outline
serein profil fotoğrafı
serein
Efsaneler efsanesi. Bir aralar erteliyordum izlemek için ve spoilere yakalanmamak için elimden geleni yapmıştım. Sırf çok iyi bir film olduğunu bilerek izlemeye başladım konusunu dahi okumadan. İyi ki de okumamışım. Hakkında hiçbir bilgim olmayarak izlememde filmi sevmeme aşırı sebep kattı çünkü bazı noktalarda fazla duygu değişimleri yaşattı. Yani hala izlemeyenler varsa benim gibi ertelemeyin nolur (:
error_outline
Muratovic profil fotoğrafı
Muratovic
Manyak bir filmdi, keşke daha önce izleseydim. Oyunculuklar harika konu güzel ibret alınası mesajlar barındıran, düşündüren, güldüren, ilginç bir filmdi.Not: Sistemin köpeği olmuşuz !!!
error_outline
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Süpriz sonda Nirvanaya ulaşan filmdir. Tyler Durden resmen anarşizimde ilahlığını kanıtlamıştır. Edward norton ve Brad Pitt iyi ikili olmuş. Benim kişisel listemde 2.sırada babalar gibi durmaktadır. Başlı başına bi felsefedir fight club
error_outline
bigeselin profil fotoğrafı
bigeselin
Küçük detaylar hariç kitabına sadık kalmaları ve anlık karelere yerleştirilen resim fikri muhteşem olmuş. Konusu zaten muhteşem...
error_outline
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Böyle şey görmedim diyeceksiniz. Bu film 1999'da değilde şimdi yapılsaydı da ancak bu kadar iyi olabilirdi.Edward Norton her zamanki gibi muhteşem.Tekrar tekrar izlemelik filmlerden olduğu kesin. Yeni izleyeceklere şimdiden iyi seyirler, size imreniyorum :))
error_outline
DUA profil fotoğrafı
DUA
harika bir film .... tüm olguları bünyesinde toplamış ; aşk , sipirtualizm , aksiyon , gerilim , korku , komedi .... yok böyle birşey ...
error_outline
mels profil fotoğrafı
mels
Oldukça güzel zaman geçirdim filmi izlerken. Hem komedi, hem gerilim -hatta bazı yerlerinde insanı yerinden sıçratıyor- gibi özelliklerin tamamına sahip bir film olmuş. Ama yarısına gelmeden sonunu biraz biraz tahmin etmiştim. :) Sadece takıldığım bir yer var ki o da şudur:
error_outline
Brook profil fotoğrafı
Brook
Hayatıma dokunan nadir filmlerden biridir! benim ennnn sevdiğim filmdir. Arada bir hala izlerim sanırım bir 10 kere izledim. ve arada bir izlemeye devam edeceğim. Hala izlememiş olanlar gerçekten hemen şimdi izlemeli! Oyuncuların kalitesini geçtim ki zaten konuşmak söz konusu değil, konusu, replikleri baştan aşağı bir efsane! Bu filmi izlemek isteyen diye biri olmamalı En az bir kere izlemiş biri diye bir şey olmalı! :)
error_outline