Kayip Balik Dori (Finding Dory) (2016) afişi

Kayip Balik Dori (2016)
Finding Dory

Etiketler Aile Filmi, Animasyon, Komik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
97 dakika
KerseL Kayıp Balık Dori filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le yeniden biraraya getiriyor. Dori neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?

Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Nemo, sinemada izledigim ilk filmdi. Babamin elimden tutup sinemaya goturusunu dun gibi hatirliyorum. Cok heyecanlanmistim :) O yuzden bu animasyonun benim icin ozel bi yeri var. O gunlerdeki heyecani yeniden tattirdi bana :) Bence cok tatliydi :)
1
2 ay önce
tugbadursun profil resmi
tugbadursun
Bayıldım, çok güzel olmuş 😍
0
3 ay önce
8bitbon profil resmi
8bitbon
biraz şaşırsaydık keşke..
1
3 ay önce
nihanovatman profil resmi
nihanovatman
Nemo filmini izlediğimde 10 yaşında bir çocukmuşum meğer :) filmin oyuncaklarıyla oynadığımı hatırlıyorum... Bunca aradan sonra onlarla animasyon şeklinde tekrar buluşmam çok hoş oldu :) İzlenilesi, izlerken yüzde tebessüm bıraktıran filmlerden tavsiye edilir 👍
1
3 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Sevimli bir animasyondu. Kalite bakımından çok şey beklenemez tabi ama yine de Nemo ile bağlantılı olması ve hikayenin işlenişi fena değildi. Tabi konu klasik bir konu. Okyanus animasyonlarında işin içinde minnak balık varsa kaybolmak da var. O anlamda sıktı tabi bu tarz yapıtlar ama hayırlısı be. Bir de Deniz ATı olanını yaparlarsa şaşırmam :)
1
3 ay önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Fena değildi ama son zamanlardaki animasyonların (Inside Out/ Big Hero 6) muhteşemliğine erişememiş. Ayrıca neden 3 boyutlu olduğunu da anlamış değilim. Öyle aman aman bir sahnesi de yoktu 3. boyut için. Bir de türüne göre fazla duygusal buldum. Yeni karakter Hank'i sevdim. Tüm bunlara rağmen yine de tatlıydı =]
0
5 ay önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Merakla bekliyoruum
0
6 ay önce

Finding Dory filmini beğenenler

Finding Dory filmini izlemek isteyenler

Finding Dory filmini içeren raflar

Finding Dory filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön