Flammen & Citronen (Flame and Citron) (2008) afişi

Flammen & Citronen (2008)
Flame and Citron

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
Danimarka
Süresi
130 dakika
Blacklion Flammen (Ateş) ve Citronen (Limon), İkinci Dünya Savaşı sırasında Danimarka direnişi adına Nazi subaylarını ve sempetizanlarını öldüren iki suikastçidir. Acımaları olmayan bu iki tetikçi, güzel kadınlar başta olmak üzere kimseye güvenmez. Öldürdükleri adam sayısı arttıkça, her şey sorgulanmaya başlar. Kuşkunun ağına düşmüş olan Ateş ve Limon hassas bir zeminde hareket ettiklerini hisseder. Ve sadece birbirlerine güvenip yeteneklerini Gestapo’nun nefret ve korku uyandıran şefi Hoffmann’a ulaşmak için ortaya koymaya karar verirler.

Yorumlar

Blacklion profil resmi
Blacklion
Harika bir flimdi ,iyi bir temposu vardı.Arşivde olmayı hak ediyor.izlenilmeli mutlaka...
0
3 yıl önce
KoreAskeri profil resmi
KoreAskeri
Vaytenjurgen...
0
3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Cok ıyı fılmdı tavsıye eden arkadaşlar sayesınde haberım olup izledim ve cok beğendim. Tavsiye ederim tarihi filmler ve 2. Dünya savası konulu fılmlerden hoşlananlar mutlaka ızlemeli .
4
3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Çok iyi bir filmdi. açıkcası bukadarını beklememiştim arkadaş önerdiğinde. filmi izlerken bir noktada da düşünmeye başlıyorsunuz acaba daha kötü olan polisler mi suçlular mı diye
0
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Film genel olarak alçak tempoda gdiyor ama finali inanılmazdı :s çok mutlu etmiyor ama savaşında gerçek yüzü bu. Tarih sever biri olarak gerçekten keyif aldım. umarım siz de alırsınz.
0
3 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
savas iste...elemanin secimleri bile bile lades gibi gorulebilir; hatta salaklik denilebilir...ama bazen kendi dogrularinin verdigi haz herseye deger...
0
3 yıldan fazla önce

Flammen & Citronen filmini beğenenler

Flammen & Citronen filmi hakkında ilgi çekici içerikler