Cinayet gecesi (Fracture) (2007)

Cinayet gecesi (2007)Fracture

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Şaşırtan, Gizem, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
134
3
443
97
dominiko profil fotoğrafı
dominiko
Hopkins'in böyle zeki ve sosyopat karakterleri canlandırdığı filmler istemsizce kendini izletiyor. Kadro da çok güzel. Bence senaryo güzel ama işleniş şekli çok bayık. Beğendim. Ama tekrar izlemem. Çok daha iyi gizem filmleri var.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
kabasakal profil fotoğrafı
kabasakal
Yavaş tempoda ilerleyen suç-gizem filmlerini seven biri olarak çok sıradan geldi. En önemlisi heyecan duyacağımız bir gizem yok ortada. Hopkins ve Gosling ikilisine rağmen filmin sonuna kadar dayanamadım. Buradaki yorumları gördükten sonra belki ikinci bir şans verebilirim.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Ağır ilerleyen bir filmdi ,gizem yönünden eksikti.Bu yüzden beni şaşırtan bir film olmadı ...Unutulmaz filmler listesinde yer alacak cinsten değildi...
error_outline
5 yıldan fazla önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Herşeyden önce film çok güzel ve bitirişi çok beğendim. Fakat çok zorlanmada gizemi ilk dakikalarda çözebilirsiniz. Benim gibi çözdükten sonra film sonuna kadar ne zaman nasıl açıklanacak diye saçma bir bekleyiş içine girebilirsiniz.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
cinayet gecesi. bir soruşturma filmi. fakat bundan daha iyi mahkeme filmleri var
error_outline
8 yıldan fazla önce
EmreA. profil fotoğrafı
EmreA.
Film kendisine bağlıyor. bir Anthony Hopkins klasiği film. zeki katil, daha zeki yakalayıcıya karşı..
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
Astronom profil fotoğrafı
Astronom
filmin akcılığı , olayların gelişimi , plan ve program yerli yerindeydi. filmde bir dakika olsun sıkılmaya yer yok. yağı, unu, şekeri, kakaosu, pandispanyası, çikolatası, fıstığı, krokanı, içinde her neyi varsa kaliteli, her lokması damağın farklı bir yerinde iz bırakan, bir de üstüne üstlük süsü püsü, albenisi fena halde yerinde pastalar vardır.. işte öyle bir film.
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
starch profil fotoğrafı
starch
Sir Anthony Hopkins'in başarılı oyunculuğu filmi başköşeye taşıyor. Aktörün her zaman zeka gösterisi yapmasına imkan tanıyan filmlerde oynaması bir tesadüf mü? Diğer kadro da çok iyi. Hikaye güzel...,
error_outline
neredeyse 9 yıl önce