Frekans (Frequency) (2000)

Frekans (2000)Frequency

Puan 8.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Aile Filmi, Aksiyon
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
118 dakika
185
9
531
198
Philosophy profil resmi
Philosophy
Zorlu bir konu, hikâyenin işleyişinde mantık hataları göze çarpsada ama zamanına göre güzel bir film olmuş. Pek takılmadan sonuna kadar merakla, keyifle izledim.
error_outline
4 ay önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Mantık hatası olan bilim-kurgu filmlerini özellikle seven biri olarak, bu filmi de sevdim. Özellikle derken, çok fazla düşündürtmeyen ve açıklanamayan yerlerin fantastik öğelere bağlandığı "iyi kotarılmış" filmlerden keyif alıyorum, yormuyor ve tam bir akşam keyfi yaptırıyor. Bu da onlardan biri oldu benim için.
error_outline
6 ay önce
Gencetotay profil resmi
Gencetotay
izlediğim en iyi baba-oğul filmlerinden biri. bazı mantık hataları var ama günümüz kısıtlı teknolojisi sebebiyle zaman yolculuğu, paralel evren ile alakalı ne yapılırsa yapılsın her zaman mantık hataları olmak zorunda. bu arada filmde jack shephard isimli bir karakterin olması ve lost'taki biricik juliet'in oynaması çok çok hoşuma gitti. J.J. Abrams lost'tan frequency'e selam çakmış sanırsam
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Geçmiş ve gelecek arasında kurulan bir iletişim sonucunda yapılan değişikliklerle ortaya çıkan cinayetleri konu alan ve içinde duygusallığıda barındıran muhteşem bir film.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Buraya bi? emojisi yakışır? son dakikasına dek izlettirdi. Mantık hatasıymış falanmış filanmış çok takılmayın derim?
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Feedback profil resmi
Feedback
rf dalgalarinin uzayda sonsuza gittigini ele alalim, rf dalgasindan daha hizli bir radyo sinyali bulsa once sonrada filme girse ortada hata mata kalmiuacak ama, senarist neden boyle yapior anlamiyorum...
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Konu gerçekten çok sıkıntılı bir konu bu nedenle mantık hataları biraz daha göz ardı edilebilir gibi. Onun dışında çok güzel ve sürükleyici bir film. Tavsiye edilir.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Heisenbergxx profil resmi
Heisenbergxx
mantık ahtaları dısında cok cok guzel..yonetmen pıc etmese basyapıt
error_outline
5 yıldan fazla önce
untildawn profil resmi
untildawn
Sonradan farkettiğim Jim Caviezel filmi, gayet güzel izlenebilir
error_outline
5 yıldan fazla önce
heheka profil resmi
heheka
Film çok sürükleyici izliyosunuz,bekliyosunuz falan ama kurgu gerçekten olmamış arkadasın dediği gibi tv filmi niteliğinde kalmış.sanki filme bi kaç atraksiyon eklemek için gereksiz saçmalayıp uzatmışlar.ha izlettriyor mu izlettiriyor ben kurguya takılmam diyosanız enfes film orası ayrı ama ben yinede kafama takılanları eklemek istiyorum;
error_outline
5 yıldan fazla önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
kurgu iyi fakat bilim adina pek bi seyi yok. etikete kanmamak lazim. klasik zamana mudahele senaryosuna biraz da polisiye katmislar. kotu diil ama benim gozumde tam bir tv filmi niteliginde.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
harikaydı, her saniyesi sizi şaşırtmaya devam edecek.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
starch profil resmi
starch
Bayıldım. Böyle içinde herşey olan filmleri seviyorum. Ve 2 saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Bu kadar süreye de bu kadar çok şey sığdırılabiliyor demek ki. İnsanı içine çeken başarılı bir film..
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Tek kelimeyle harika!
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
StarDust profil resmi
StarDust
Kelebek etkisi mantığında giden; kurgu ve senaryosu iyi ve izlenilirliği yüksek bir filmdi. Hatta masalsı bir tadı vardı diyebilirim. Keyifle izlenir.
error_outline
6 yıldan fazla önce