Frekans (Frequency) (2000)

Frekans (2000)
Frequency

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Aile Filmi, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
118 dakika
Numenor Eğer zamanda geriye gidip hayatınızı sonsuza kadar değiştiren bir olayı tersine çevirme şansınız olsaydı, bunu yapar mıydınız? Ve bu ne olurdu? Polis memuru John Sullivan'ın (Jim Caviezel) başına gelen bir mucize ona gizemli geçmişinin kapılarını aralar. John, 30 yıl önce ölen babası Frank ile iletişim kurabildiğini farkeder. Fakat geçmişi değiştirerek, annesinin, yani Frank'in karısının esrarengiz bir şekilde öldürülmesini de içeren bir seri gizemli ölüm zincirini tetikler. Şimdi baba-oğul zamanla yarışarak kendileri için varolan gelecek tamamen yokolmadan önce bu olaya bir son vermelidirler.

Yorumlar

Gencetotay profil resmi
Gencetotay
izlediğim en iyi baba-oğul filmlerinden biri. bazı mantık hataları var ama günümüz kısıtlı teknolojisi sebebiyle zaman yolculuğu, paralel evren ile alakalı ne yapılırsa yapılsın her zaman mantık hataları olmak zorunda. bu arada filmde jack shephard isimli bir karakterin olması ve lost'taki biricik juliet'in oynaması çok çok hoşuma gitti. J.J. Abrams lost'tan frequency'e selam çakmış sanırsam
2 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Geçmiş ve gelecek arasında kurulan bir iletişim sonucunda yapılan değişikliklerle ortaya çıkan cinayetleri konu alan ve içinde duygusallığıda barındıran muhteşem bir film.
2 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
Buraya bi? emojisi yakışır? son dakikasına dek izlettirdi. Mantık hatasıymış falanmış filanmış çok takılmayın derim?
neredeyse 3 yıl önce
Feedback profil resmi
Feedback
rf dalgalarinin uzayda sonsuza gittigini ele alalim, rf dalgasindan daha hizli bir radyo sinyali bulsa once sonrada filme girse ortada hata mata kalmiuacak ama, senarist neden boyle yapior anlamiyorum...
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Konu gerçekten çok sıkıntılı bir konu bu nedenle mantık hataları biraz daha göz ardı edilebilir gibi. Onun dışında çok güzel ve sürükleyici bir film. Tavsiye edilir.
3 yıldan fazla önce
Heisenbergxx profil resmi
Heisenbergxx
mantık ahtaları dısında cok cok guzel..yonetmen pıc etmese basyapıt
3 yıldan fazla önce
untildawn profil resmi
untildawn
Sonradan farkettiğim Jim Caviezel filmi, gayet güzel izlenebilir
3 yıldan fazla önce
heheka profil resmi
heheka
Film çok sürükleyici izliyosunuz,bekliyosunuz falan ama kurgu gerçekten olmamış arkadasın dediği gibi tv filmi niteliğinde kalmış.sanki filme bi kaç atraksiyon eklemek için gereksiz saçmalayıp uzatmışlar.ha izlettriyor mu izlettiriyor ben kurguya takılmam diyosanız enfes film orası ayrı ama ben yinede kafama takılanları eklemek istiyorum;
neredeyse 4 yıl önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
kurgu iyi fakat bilim adina pek bi seyi yok. etikete kanmamak lazim. klasik zamana mudahele senaryosuna biraz da polisiye katmislar. kotu diil ama benim gozumde tam bir tv filmi niteliginde.
4 yıl önce
berrn profil resmi
berrn
harikaydı, her saniyesi sizi şaşırtmaya devam edecek.
4 yıl önce
starch profil resmi
starch
Bayıldım. Böyle içinde herşey olan filmleri seviyorum. Ve 2 saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Bu kadar süreye de bu kadar çok şey sığdırılabiliyor demek ki. İnsanı içine çeken başarılı bir film..
4 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Tek kelimeyle harika!
4 yıl önce
StarDust profil resmi
StarDust
Kelebek etkisi mantığında giden; kurgu ve senaryosu iyi ve izlenilirliği yüksek bir filmdi. Hatta masalsı bir tadı vardı diyebilirim. Keyifle izlenir.
4 yıldan fazla önce
Numenor profil resmi
Numenor
İzlediğim en güzel bilim-kurgu filmlerinden. Hikaye çok temiz anlatılmış ve gerçekten keyifle izlenecek türden.
4 yıldan fazla önce

Frequency filmini beğenenler

Frequency filmi hakkında ilgi çekici içerikler