13. Cuma 2. Bölüm (Friday the 13th Part 2) (1981)

13. Cuma 2. Bölüm (1981)Friday the 13th Part 2

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Suç
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
87 dakika
18
0
76
8
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Ve Jason'ın tam anlamıyla olaya dahil olduğu ilk film. Henüz daha maskesine kavuşamamış olsa da yadırgamadan izlemek mümkün. Sonuçta filmin mantığı belli. Bir grup genç bir göl evine giderler bir seri katil de bunları öldürmeye başlar. Hani o zamanlar bu tarz bir senaryo zaten klişe değildi. Bunu düşünüp izlemek lazım.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Bu kadar iyi bir malzeme resmen harcanmış. Eğer sevişen gençleri izlemek isteseydim başka bir şey izlerdim tamam bu tür bölümler korku filmlerinde olan şeyler ama filmi tamamen bunla doldurup son 20-30 dakikada geri kalanı sıkıştırmak olmaz yani. Jason a rağmen ilk filmin gerisinde kalıyor. İlk 10 dakikası ve son 30 dakikasını izlemeniz yeterli diğer bölümleri hızlı hızlı geçseniz de olur. Maalesef beklentimin çok altında kaldı ama yine de Jason için karalistemde değil. Ayrıca oyunculuk olarak da sınıfta kalmış.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Filmin ilk filmdeki gibi konusunu beğensem de ilk bir saatlik bölümünde sevişen gençler ve bir kaç kesim dışında pek de birşey mevcut değil. İçi çok iyi doldurulamamış.
error_outline
5 yıldan fazla önce