Seytanin oteli 2 (Fritt vilt II) (2008) afişi

Seytanin oteli 2 (2008)
Fritt vilt II

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Norveç
Süresi
86 dakika
PaRaNoYa7 2006 yılının kışında Norveç dağlarının eteklerindeki Jotunheimen bölgesinde 4 genç korkunç bir şekilde ölür. Aralarından sadece bir genç kadın kurtulur. Bu genç kadın soğuk ve açlıkla mücadele ettikten sonra en yakın yerleşim yerine ulaşmayı başarır... Üstü kan içinde olan Jannicke isimli bu genç kadını, yolda tesadüf eseri bulan kişi, onu en yakın hastaneye götürür. Jannicke bir süre sonra hastanede kendine gelmeye başlar. Hastanenin koridorlarında dolaşmaya başlar. Hastanede sanki kimseler yok gibidir. Kâbus yoksa sona ermemiş midir?

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Keşke konuyu klasik bir şekilde bağlamasalarmış. Onun dışında öldürmeler , kaçma-kovalamaca , gerilim güzeldi.
0
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Çok zorlama ve saçma bir film olmuş. Tamama ilk film iyiydi hoştu ama bu resmen ikinci filmin beğenilmesi üzerine sırf biraz daha para kalıdralım bu işten diyerek yapılmış resmen. 3. filmde ne yapacaklar çok merak ettim.
0
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
2006 yılının kışında Norveç dağlarının eteklerindeki Jotunheimen bölgesinde 4 genç korkunç bir şekilde ölür. Aralarından sadece bir genç kadın kurtulur. Bu genç kadın soğuk ve açlıkla mücadele ettikten sonra en yakın yerleşim yerine ulaşmayı başarır. Üstü kan içinde olan Jannicke isimli bu genç kadını, yolda tesadüf eseri bulan kişi, onu en yakın hastaneye götürür. Jannicke bir süre sonra hastanede kendine gelmeye başlar. Hastanenin koridorlarında dolaşmaya başlar. Hastanede sanki kimseler yok gibidir. Kâbus yoksa sona ermemiş midir?
0
3 yıldan fazla önce

Fritt vilt II filmini beğenenler

Fritt vilt II filmini içeren raflar

Fritt vilt II filmi hakkında ilgi çekici içerikler