Seytanin oteli 3 (Fritt vilt III) (2010) afişi

Seytanin oteli 3 (2010)
Fritt vilt III

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Ülke
Norveç
Süresi
95 dakika
PaRaNoYa7 Jotunheimen 1976, Stehøe dağ oteli bir dizi gizemli olaydan sonra iflâs halindedir. Ailesi, oğullarını, başına gelen belâlardan sağ salim kurtardıktan sonra kilit altında tutmaktadır. Ancak bir gün birşeyler olur. Resmi kayıtlara göre çocuk dışarıda oynarken bir buz yarığına düşmüştür ve ailesi onu ararken çığın altında kalmışlardır. On yıl sonra, davayı araştıran polis bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığını farkeder. Şimdi altı genç insanla birlikte geri dönüş yolundadır. Nasıl bir belâyla karşı karşıya olduklarına kuşku yoktur, ancak korku dolu anlarla yüzleşeceklerdir.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Her seride olduğu gibi klasik bir şekilde her şeyin nasıl başladığını anlatmışlar. İdare ederdi.
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Serinin en berbat filmiydi. Serinin izlenmesini önermem illa izliyecek biri varsa ilkini izleyip bıraksın. Çünkü giderek oyuncu kalitesi ve senaryonun mantığı yok oluyor. Daha fazla söze gerek yok izlediğim en kötü slaughter filmlerinden.
2 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
1976'da Jotunheimen'de bulunan Stehøe isimli dağ otelinde meydana gelen gizemli olaylar otelin neredeyse iflasına neden olur. Oğullarının başına gelen bu belaları sağ salim savuşturduktan sonra Aile, oteli kilit altına alır. Fakat karanlık güçler geri dönmüştür. Çocuk, dışarıda oyun oynarken bir buz yarığına düşer ve ailesi de çocuğun izini sürerken çığa kapılır. Olay polis raporlarına böyle geçse de, on sene sonra davayı tekrar ele alan polis gözden kaçan bir kaç nokta keşfeder. Bu sırada altı genç, dağın dönüş yolundadır ve henüz hiçbiri ne ile karşılaşacaklarını, nasıl bir belaya bulaştıklarını bilmiyordur. Dehşet yanı başlarındadır...
3 yıldan fazla önce

Fritt vilt III filmini beğenenler

Fritt vilt III filmini içeren raflar

Fritt vilt III filmi hakkında ilgi çekici içerikler