Cehennemden gelen (From Hell) (2001) afişi

Cehennemden gelen (2001)
From Hell

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
122 dakika
Blacklion Sadece efsanesi hayatta kalacaktı. Jack The Ripper, Londra'nın caddelerine terör getirmekteydi. Şeytani tavırları onun deliliğinin bir sebebi olduğunu gösteriyordu. Depp ve Graham bu sürükleyici macera filminde muhteşem bir performans sergiliyorlar (People). 1888 yılında Londra'da fakirler şehrin çeteler tarafından rahatsız edilen derme çatma binalarında yaşamaktadırlar ve Mary Kelly'nin (Graham) küçük arkadaş grubundan birisi öldürülür. Kötü ruhlu katil, dahi ama aynı zamanda problemli bir insan olan ve işinde geleceği görme kabiliyetinden yararlanan Müfettiş Abberline'ın (Depp) dikkatini çeker. Abberline derin bir şekilde bu davayla ilgilenir ve gerçeğe yaklaştıkça, Mary ve diğer kızlar için tehlike gitgide büyür. Acaba intikam almak için cehennemden gönderilmiş güç ile başa çıkabilecek midir?

Yorumlar

cerencambaz profil resmi
cerencambaz
harika bir film ve Johnny Depp yine şaşırmamış
2
1 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Jack the Ripper hikayesine farklı bir soluk getirmiş bu filmimiz. Dönemin Londra'sı çok güzel yansıtılmış. Senaryoyu çok etkileyici ve yeterli bulamadım eğer biraz daha bu konuda üstüne düşülseymiş favorilerimden olurdu ancak o vuruculuk yoktu maalesef. Oyuncular ve performanslarından bahsetmeye bile gerek yok. Kısacası şöyle güzel bir gerilim-polisiye istiyorsanız buyurun izleyin.
3
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
Bu adamı tekrar tekrar izlemeye doyamıyorum... ^^
2
2 yıl önce
starch profil resmi
starch
Çok beğendim. Eski Londra'yı güzel yansıtmış. Konusu da hoşuma gitti.
1
2 yıldan fazla önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
karındeşen jack'i elen alan bir film. kurbanlarının önce boğazlarını kesen sonra organlarını çalan bir seri katil. harika oyunculuklardı hepsi.fakat gece izlenmemesi gerektiğini düşünüyorum.fazla kanlı...
1
2 yıldan fazla önce
furkandr profil resmi
furkandr
johnny depp oynarda o film güzel olmamzmı çok güzel bir filmdi
0
neredeyse 3 yıl önce

From Hell filmini beğenenler

From Hell filmini izlemek isteyenler

From Hell filmini içeren raflar

From Hell filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön