Paris'ten sevgilerle (From Paris with Love) (2010) afişi

Paris'ten sevgilerle (2010)
From Paris with Love

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
92 dakika
Arcadia Beşinci Element'in ayrıksı yönetmeni Luc Besson, bu defa Paris'ten Sevgilerle adlı bu aksiyon filminde senarist olarak kendini gösteriyor. Filmde, James adında, Amerikan konsolosluğunda çalışan bir gencin hikayesi aktarılıyor. Paris’teki ABD bürosunda görevli James, bir CIA ajanıyla işbirliği yaparak şehre yapılacak terörist bir saldırıyı önlemek ister. Ne var ki James peşinde oldukları suç örgütünün hedefinde olduğunu keşfetmiştir. Bu durumda kendisi için bir dönüş olmadığını da keşfetmesi uzun sürmez. Sonraki 48 saat içinde hala hayatta kalabilmesi için, Wax tek umuttur. Başrollerini JOHN TRAVOLTA ve JONATHAN RHYS MEYERS'ın üstlendiği non-stop aksiyon komedi tarzı filmin yönetmenliğini Pierre Morel, yapımcılığını ise Virginie Besson-Silla gerçekleştirmiştir.

Yorumlar

phoeniks profil resmi
phoeniks
Vaay be ortalığı kırdı geçirdiler, Travolta ve Meyers süper iikili olmuş. yalnız Audinin şoförü süper araba kullanıyor acaip, aksiyonu durmayan bir filmdi.
11 ay önce
oguzhank8 profil resmi
oguzhank8
Paristen Sevgilerle ... Genç bir başrol ve tecrübeli umursamaz ortağı diye izledim başından sonuna ama ikiside tanıdık geliyordu sonra fark ettim genç başrol 50 yaşındaki John Travolta... Fİlm genel olarak tek bir sahne için yazılmış..Hani bazı şiirler olur başından sonuna oyalama sonunda vurur mesajı From Paris with Love da da aynı şeyi görüyoruz başından sonuna James Reece nin artistik hareketleriyle geçiyor iyi polis kötü polis olayları sonunda şakkk alnından vuruyor insanı fazla uzun olmasına rağmen estetik değeri fazla
2 yıldan fazla önce

From Paris with Love filmini beğenenler

From Paris with Love filmini içeren raflar

From Paris with Love filmi hakkında ilgi çekici içerikler