Frozen (2010)

Frozen (2010)

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
93 dakika
50
4
207
25
kabasakal profil fotoğrafı
kabasakal
Bir dönem çok meşhurdu, bu tarz ölüm kalım savaşı hikayeleri. Bu hikayelerde de konsept fark yaratıyor. Köpekbalığından mı kaçarsın kasabadan mı kurtulmaya çalışırsın, türet türetebildiğin kadar. Bu filmde de diğerlerinde olduğu gibi izlenen bir olay örgüsü ve final var. Fakat seyretmesi gayet keyifliydi bu tarz yapımları özlemişim.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Mantık hataları olmasına rağmen yine de genel olarak beni saran bi film oldu.Yahu arkadaş ne die böyle maceralar ararsınız ki şurda izlerken gerildik yani .Mis gibi kaysanıza işteee :)))
error_outline
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil fotoğrafı
Seda..
öff yaa yukarda kalsan bi türlü aşağıya insen bi türlü :( güzel film olmuş sıkmadan izletti kendini de umarım teleferiğe bindiğimde aklıma gelmez
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
mineunal profil fotoğrafı
mineunal
tek mekan ve sıkıcı olmayan bi film okey de bence ciddi mantık hataları var o havada iki gece duruyorlar ve uyuyorlar ne hikmetse de o hareketsizlikte donarak ölmüyorlar.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
İzlerken iliklerime kadar dondum, hatta şimdi gidip sıcak bi kahve alıcam :) Çok başarılı bir gerilimmış ben bunu neden hep erteledim :p
error_outline
4 yıldan fazla önce
serein profil fotoğrafı
serein
İlk çıktığı zamanlar izlemiştim bazı sahneleri hala aklımda. İzlerken insanın empati duygusu gelişiyor resmen. Çok iyi bir gerilim filmi, izlenmeli.
error_outline
4 yıldan fazla önce
digigirl profil fotoğrafı
digigirl
Kaliteli gerilim filmi budur,tek mekan sıkıcı olabilir diye başlamıştım fakat diyaloglar bile öyle yerli yerinde ve dozundaki,mantık hatası çok olur böyle çaresizlik filmlerinde gözüne batar ,bu filmde o da yok.Tekrar izlerim!
error_outline
5 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Tek mekanda gecen muhteşem bir gerilim filmi her an ben olsam napardım Nasıl yapardım diye düşündüm. Filmi izlerken insan çok geriliyor izleyin.
error_outline
5 yıldan fazla önce
yabann profil fotoğrafı
yabann
Aksiyon sahnelerinden uzak , 127 hours filminin 3 kişi ile çekileni gibi olsa da :) sıkmadan kendini izlettiren bir filmdi . Ben beğendim midesi kaldırmayacak olanlar olabilir bazı sahneleri için bilginize .
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
neway profil fotoğrafı
neway
Yanlış hatırlamıyorsam ilk televizyonda izlemiştim, epey zaman geçti tekrar izleme fırsatı buldum. Ben olsan ne yapardım bilemiyorum, film boyu nasıl çıksalar ki diye düşünüyor insan ama bulunan çözümler pek bulduklarından farklı değil. Dileyelim de kimse bu duruma düşmesin
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
UnknownUser00 profil fotoğrafı
UnknownUser00
Zamanında orjinali ingilizce olan bu filmi rusça dublajlı, türkçe altyazılı izlemiştim :D o haliyle bile beğendiğimi hatırlıyorum, tek mekanda geçip sıkmayan gerilim filmlerinden
error_outline
neredeyse 7 yıl önce