Hızlı ve Öfkeli 6 (Furious 6) (2013)

Hızlı ve Öfkeli 6 (2013)
Furious 6

Puan Like 8.3 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
130 dakika
cinemarty Dom ve Brian'ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir. Hobbs, Dom'a takımını Londra'da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.

Yorumlar

Lioness profil resmi
Lioness
Sen ne güzel bir devam filmisin böyle... 1 gram heyecan aksiyon kaybetmezmisin sen. Sevimli şey.. :D (Gerçi hala Paul Walker görünce garip bir his kaplıyo beni)
29 gün önce
Sefa profil resmi
Sefa
Normelde seriler ilerledikçe vasatlaşır ama bu seride böyle bir şey olmuyor. Tekrar , tekrar ve tekrar izlemek çok güzeldi. Asla sıkılmadan izliyorum. Serinin bu filmde arabalar olmadan olmaz tabi ki ama dövüş sahneleri ön plandaydı özellikle uçaktaki sahne. Hikâye olarak kendisini hiç bozmadan devam ediyor bu da daha çok izlenilebilir kılıyor filmi. Git gide yıldızlaşan kadrosuyla serinin en güzel filmlerindendi.
1 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Her saniyesi ayrı bir etki bırakıyor izleyicide kesinlikle. Hikaye muhteşem yine! Mutlaka seri olarak izlenmesi gerekiyor. Her bölüm son derece bağlantılı birbiri ile.
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yine çok keyifli bol aksiyonlu bir film olmuş. Final de çok iyiydi. Sadece şu uçaktaki kavgada bir iki fazla abartılı sahne var. adamı havaya kaldırıp asist yapması diğerinin olduğu yerden dört metre zıplaması falan :D Ama koca filmde sadece 5-10 saniye sorun değil bence. Filmin sonu da yedinci için heyecanlandırıcı :)
3 yıldan fazla önce
Oznurr profil resmi
Oznurr
serinin 6.filminde bile bu kadar mükemmel bir başarı yakalanmış. Her sahnesi ve filmin her saniyesiyle muazzammm!
3 yıldan fazla önce
garipbirkisilik profil resmi
garipbirkisilik
Mükemmel
4 yıl önce
furkandr profil resmi
furkandr
5 ve 6 serinin en iyi filmleri bence
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
serinin diğer filmleri gibi buda 10 numara...
4 yıl önce

Furious 6 filmi hakkında ilgi çekici içerikler