Fúsi (Virgin Mountain) (2015)

Fúsi (2015)Virgin Mountain

Puan 7.5 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İzlandaca
Ülke
İzlanda
Süre
94 dakika
57
1
95
61
eminuk profil resmi
eminuk
Üzücü bir film oldu benim için. Film boyunca ne kadar beklentiye girdiysem, hepsi yerle bir oldu. Sadece beğendiğimi söylesem kafi, zira üzüntüden bir şey yazasım yok.
report_problem
2 yıldan fazla önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Çok tatlı bir filmdi bu, Fusi'yi görünce bir öneri de ben yapayım dedim. İzlanda futboldan sonra sinema işinde de ümit vermeye başladı gibi. Bakalım.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Selenora profil resmi
Selenora
Filmi hep bir mucize bekleyerek izledim. Fusi'yi de fazlasıyla benimsedim. Gözlerinde ve yaşantısında taşıdığı her duyguyu hissedebildim. Film bittiğinde bir yanlışlık mı var kesmişler mi dedim çünkü keskin bir final yapmışlardı. Filmden sonra istemsizce Fusi gibi hareket ediyordum, yavaş ve bıkkın :) Detaylarını sevdim zaten etkilendiğim çoğu şey o küçük dokunuşlardı ama bütünlükte eksiklik vardı bence. İşleyiş daha etkili olabilirdi. Orta güzellikteydi ama bakış açınızla onu yukarı da aşağı da çekebilirsiniz.
report_problem
3 yıl önce
canmustaffa profil resmi
canmustaffa
diğerleri gibi olmadığı için eziklenen karakterin, yalnızlığı, ve sevgi uğruna özverileri, hüzünlendiriyor.
report_problem
4 yıl önce
sisyphos77 profil resmi
sisyphos77
Sen ne güzel, koca yürekli bir insansın be Fusi ! Çok sevdim karakteri.. hepimizin hayatında böyle bir dost olsa keşke
report_problem
4 yıl önce
otekiben profil resmi
otekiben
klasik iyi insan kötü insan olayı üzerine denge bozan başarılı film. aslında gayet eğlenceli, keyifli bir film olmasına rağmen nedense! hüzünlendiriyor izlerken. karakterlerin sergilediği tavırlarda görülen sistematik kusursuzluk film izlediğimizi kafamıza kafamıza vursa da; esas adamımızın naifliğini aptallığa çeviren finali gıcık etse de beğenmemek elde değil
report_problem
4 yıl önce
buketaktas profil resmi
buketaktas
Filmin adı ayrı bir anlam katmış Fusi ye.. Aşk desem aşk değil,
sevgi desem farklı bir boyutta işlenmiş.. İnsanlar insanlara hala bu kadar değer veriyor mu? emin değilim ama filmi çok beğendim.
report_problem
4 yıl önce
coquelicot profil resmi
coquelicot
Evrende bir yerlerde Fusi karakterinde insanların olabileceği ihtimali sevindirici,evet. Böyle tatlı,naif bir o kadar da acıtan filmler çekilebilindiği vaziyeti muhteşem,evet. E o halde Dagur Kari sevilir mi? Kesinlikle.
report_problem
5 yıldan fazla önce