Çilgin Yabanci (Gadjo dilo) (1997)

Çilgin Yabanci (1997)Gadjo dilo

Puan 8.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler Sanat Eseri, Müzikal, Kült
Yönetmen
Dil
Fransızca
Ülke
Romanya
Süre
102 dakika
241
3
511
230
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Tutti Frutti şarkısını söyleyen Danny Devito uyarlaması tadındaki adamı hala hatırlarım, çok eğlenceli ve doğal bir anlatıma sahip filmdir.
error_outline
3 ay önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
''Çingeneler için adalet yoktur '' hem hüzünlendirdi hem gülümsetti.Dans sahneleri çok başarılıydı :) Soğuk karlı havada anca bu kadar sıcak bi film çekilebilirdi :)
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Çingene kültürünü; hüznün renkleriyle, mutluluğu da müziğiyle anlatan güzel bir film... O kadar doğallar ki insanı aynı anda hüzüne, kedere, mutluluğa, coşkuya boğmadan edemiyor.
error_outline
3 yıldan fazla önce
kuantum profil resmi
kuantum
müziğin peşinden nerelere kadar gidilir.. ufak bir cevap bu film
error_outline
5 yıldan fazla önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Tony Gatlif'in tüm filmleri farklı bir dokuya sahip işlerdir. Şimdilerin yakışıklı jönü Romain Duris'in sanat sineması severleri tarafından keşfedildiği bir iş olarak bilinir. Adamın gülümsemesi ve Rona Hartner'ın neşesi bile başlı başına bir hikaye sebebiyken, üzerine eklenen muazzam müziklerle kafaları başka yere götüren, özgürleştiren işlerdendir. Gatlif'in sinemasına başlamak için de iyi bir noktadır. Diğer işlerine oranla daha "pazarlanabilir" bir konusu var diyebiliriz. Şarkıların peşinden giden tüm deliler için, bir başucu kitabı niteliğindedir...
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
deyim yerindeyse çok sıcak bir film. yormuyor sevdim. ..
error_outline
6 yıldan fazla önce
Perfectstranger profil resmi
Perfectstranger
Ne filmdi be.Eski zamanlara gittim...
error_outline
6 yıldan fazla önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
Filmi aşk için izleyin, bir insanın bir sesi araması nasıl bir şeymiş bunun için izleyin ve müzikleri için bir kez daha izleyin. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70996/gadjo-dilo-mezarlik-sahnesi
error_outline
6 yıldan fazla önce
Elifimou profil resmi
Elifimou
Hem eğlenceli hem de hüzünlü bir film. Yönetmen çingene kültürünü oldukça güzel tanıtıyor. Filmin müzikleri de çok eğlenceli filmi izlemeyi keyifli hale getiriyor. Oyuncular ve hikaye çok samimi. Büyük prodüksiyonlara girilmeden de kaliteli filmler yapılabileceğinin kanıtı bir film.
error_outline
6 yıldan fazla önce