Oyuncu (Gamer) (2009)

Oyuncu (2009)
Gamer

Puan Like 7.0 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
95 dakika
.SimS. Halkla mesafeli bir hayat tarzı yaşayan milyarder Ken Castle şimdiye kadar yapılanlar arasında en çok tartışma yaratmış olan oyun biçimini yaratmıştır: Slayers. Bu oyun milyonlara en derindeki arzularını ve fantezilerini dışavurma imkanı verecektir. İnsanın içindeki hırsı, kötülüğü ve nefreti tüm dünyanın gözü önünde sergileyebilme imkanı sağlayan ve olağanüstü popüler bir hale gelen çok-oyunculu bir online oyundur. Fakat oyun yeni ve korkunç bir boyut kazanmak üzeredir. İnsanlar insanları oynayacaktır. Bu geniş ölçekli online oyunun merkezindeki 1 numaralı oyuncu ise Slayers’ın yıldız ve kült kahramanı Kable’dır. Fakat Kable kendi başına değildir. Rock yıldızı statüsündeki genç oyuncu Simon, Kable’ı kontrol etmekte ve her engele meydan okuyarak onu her hafta zaferden zafere koşturmaktadır. Ailesinden alınıp hapsedilen ve kendi iradesi dışında savaşmaya zorlanan günümüz gladyatörü, oyundan kaçabilmek için hayatta kalmak zorundadır. Kendi özgür iradesini ve kimliğini geri kazanması ve karısını, ailesini ve insanlığı Castle’ın acımasız teknoloji spiralleri daha da kontrolden çıkmadan önce kurtarması gerekmektedir.

Yorumlar

Rainbow profil resmi
Rainbow
Başlangıcı çok vasattı ne yazık ki,biz Butler için daha dolu aksiyon sahneleri beklerken pek bi sıradan,yavan kalmış halde buluyoruz.Sahne,kostümler oldukça absürt,efektler kasvetli ,hayal gücünü kullanalım derken batil etmişler güzelim senaryoyu ...Senden çok çok daha güzel bilim kurgular,aksiyonlar var !
7 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Geleceğe yönelik eleştirel tutumunu takdir ettim bu filmde aksiyon durmuyor, etkileyici filmdi.
1 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Çok etkileyici aksiyonu bol ve akıcı bir filmdi. Sıkılmazsınız eminim. Mutlaka izleyin. :)
neredeyse 2 yıl önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Bazı filmler vardır, posterine bakınca ya da ismi geçince soundtracki kafanda çalmaya başlar... Bu film de o filmlerden biri benim için.
2 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
BİLGİSAYAR OYUNLARINA AKSİYONLU ELEŞTİRİ Monitör başında sağa sola ateş edilen oyunların gelecekti muhtemel! versiyonlarına gönderme yapılmış. Başarılı bir yapım. Aksiyonu bol. Sahne geçiş hızı biraz daha yavaş olsaymış daha iyiymiş. Son çeyreğinde bir dans sahnesi var; müthiş ))
3 yıl önce
furkandr profil resmi
furkandr
güzel bir aksiyon
4 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
konusunu çok beğendiğim bir film , bence 15 yıla kadar filmde anlatılan olaylar gerçek olacak ,
4 yıl önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
aslında film sıradan bir aksiyon filminden öte bir senaryoya sahip değil. eşini çocuğunu kurtaran bir kahraman görüyoruz. filmdeki güzel taraf ise bilim-kurgu konusunda aslında hepimizin aklına gelebilecek bir sistemi kurguya dökmesi. yönetenler bilgisayar karakteri yönetmiyor; gerçek insanlar silahlı ilerleme oyununda başkaları tarafından yönlendirilip birbirini öldürürken, toplum adı verilen oyunda da insanlar sims oyunundaki gibi bir karakter seçiyor ve onu sosyal bir ortamda yozlaşmış ilişkiler içinde yönetiyor tabiki yönettikleri de gerçek insanlar. yönetilenler suçlular, muhtaçlar, fakirler gibi zor durumdaki insanlardan oluşuyor. tabi sanal dünyanın getirdiği bir gerçek de var bu işin içinde: şişman ve tiksinç bir bir insan güzel bir bayanı kontrol edebiliyor oyunda. gerçekliğin bükülmesi bu örnekle güzel bir şekilde sergileniyor. kahramanımızın tüm bu çemberden çıkışı ve sistemle mücadelesi ise oldukça klişe bir tarzda gidiyor. uzun yol araçlarında vakit geçirmek için izlenebilecek filmlerden biri. metro'nun aracında izledim şahsen :)
4 yıl önce

Gamer filmini beğenenler

Gamer filmi hakkında ilgi çekici içerikler