New York Ceteleri (Gangs of New York) (2002)

New York Ceteleri (2002)Gangs of New York

Puan 8.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Suç, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
167 dakika
448
24
1559
382
.SimS. profil resmi
.SimS.
Yani genel anlamda güzel bir yapımdı oyunculuklar falan da iyiydi ama böyle abartılacak zerre bir şeyi yoktu hele de sonu çok kötüydü ama tabiki tüm olumsuzlukları toplasak bile geneli iyiydi
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
Scorsese'ın bir başyapıtı değil evet, hele sonu felaketti! Ancak yine de izlenebilir bir film. Çoğu izleyici sıkılabilir yine de uyarmış olayım.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Filmi her ne kadar ilgi çekici ve büyük isimlere sahip olsada izlerken sıkıldığımı hatırlıyorum. Bilemedim bana hitap etmedi.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
tugced profil resmi
tugced
Evet güzel bir filmdi bazı sahneleri özellikle, bu tarz filmleri severim fakat garip bi şekilde sıkıldım bu film için sürede uzun geldi ki daha uzun süreli filmler izlemiş biri olarak.. Yinede izlenmeli :)
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
ŞÖLEN HAVASINDA BİR FİLM Sinema adına ne ararsanız var. Aksiyon da var, görsellik de. Dekor da var kostüm de. Heyecanlı hikaye de var. Romantizm, kan, içiçe. Daniel Day Lewis tüm zamanların en iyi oyunculuklarından birini sergiliyor. Asla kaçırılmaması gereken bir film.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
2002 yılında cıktıgı zaman ortalığı kasıp kavuran oldukça ses getiren film .. yaklaşık 200 milyon dolar gişe hasılatı yapmış . fazla söze gerek yok sanırım :) arşivlerin olmazsa olmaz filmlerinden mutlaka izlenmeli .
error_outline
neredeyse 7 yıl önce