Suç Çetesi (Gangster Squad) (2013)

Suç Çetesi (2013)Gangster Squad

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Suç, Çerezlik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
113 dakika
108
2
321
63
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Gerçek bir hikayeden alıntı olmasına rağmen kurgusu oldukça başarılı olmuş. Aksiyon ve polisiye dozu tam kıvamında. Geniş bir oyuncu kadrosu var. Roller eşit dağıtıma gitmiş. Ruhsuz abimiz Josh Brolin gene döktürmüş. Onun dışında Ryan Gosling takım elbisesi ve sigarasıyla çok güzel eşlik etmiş. Sean Penn'i kötü adam olarak oynadığı çok nadir rollerdendir. O yüzden kesinlikle izlenmeli. Aşkına eşkıya olduğum Emma Stone çok az görünmesine rağmen beni benden almayı başardı. Polisiye ve dönem filmleri sevenlerin kesinlikle izlemesi lazım.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Poker profil fotoğrafı
Poker
Güzeldi yani başarılı bir film olmuş ama o kadar. Halk düşmanları tarzı bir filmdi ama onun kadar da iyi bir film değildi o yüzden puanım. 10/7,5
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in (Sean Penn) kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birimie dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara (Josh Brolin) and Jerry Wooters (Ryan Gosling), Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir?
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce